Zwężanie pochwy laserem Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą zwężanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Zwężanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w DCG Centrum Medyczne we Wrocławiu (140 km od Zielonej Góry) w cenie 2500 zł lub w PROESTETICA Klinika dr Prager w Poznaniu (104 km od Zielonej Góry) gdzie cena za zwężanie pochwy laserem wynosi 1900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Zwężanie pochwy laserem najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 5 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Medikor, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1980 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Zabieg zwężenia pochwy laserem dedykowany jest kobietom, zmagającym się ze spadkiem napięcia i rozluźnieniem pochwy w wyniku porodów lub procesów starzenia się organizmu. Wśród głównych korzyści procedury wymienia się m.in. jej całkowicie nieinwazyjny charakter (brak cięć, krwawienia i blizn), krótką rekonwalescencję oraz brak konieczności rezygnowania z aktywności fizycznej (następnego dnia po zabiegu można wrócić do pracy).

Zabieg laserowego zmniejszenia średnicy pochwy w Zielonej Górze

Na obkurczanie pochwy laserem udać się można do Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej, w której przeprowadza się całą gamę procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Do procedury zwężania pochwy stosuje się laser Er:Yag firmy Fotona. W placówce urządzenie wykorzystuje się także do leczenia nietrzymania moczu. Za pomocą laserów w ośrodku wykonuje się również zabiegi zmniejszania warg sromowych, wybielania i obkurczania warg sromowych oraz wybielania odbytu. Oferta Centrum obejmuje ponadto odmładzanie okolic krocza przy użyciu nici Vaginal Narrower.

Zwężanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym ALDEMED. W placówce świadczone są m.in. usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Do zabiegu obkurczania pochwy wykorzystywany jest nowoczesny laser Fotona Spectro SP (Er:Yag). W ośrodku urządzenie stosuje się także do rewitalizacji warg sromowych (ujędrnianie i obkurczanie) oraz do leczenia nietrzymania moczu. Oferta Centrum obejmuje ponadto ujędrnianie oraz obkurczanie warg sromowych za pomocą urządzenia EXILIS, którego działanie opiera się o wykorzystanie dwóch technologii (fal ultradźwiękowych i energii wysokiej częstotliwości).

W Sulechowie, który znajduje się około 22 km od Zielonej Góry, zabieg laserowego obkurczania pochwy wykonać może lek. med. Krzysztof Rzepka, specjalista ginekolog i położnik., który specjalizuje się m.in. w procedurach z obszaru ginekologii estetycznej. Średnicę pochwy zmniejsza przy użyciu lasera MonaLisa Touch (posiada on certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia i nabycie umiejętności niezbędnych do obsługi tego urządzenia). Laser wykorzystuje również do rewitalizacji pochwy w okresie okołomezopauzalnym i pomenopauzalnym oraz do leczenia nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje ponadto operacje plastyczne warg sromowych przy pomocy lasera, usuwanie i wspomaganie gojenia blizn na brzuchu po cięciu cesarskim (za pomocą lasera) oraz rewitalizację i powiększenie warg sromowych większych kwasem hialuronowym.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…