Odsysanie tłuszczu z brzucha Zielona Góra

Lekarze wykonujący liposukcja brzucha w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa liposukcja brzucha w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,1 / 10

Liposukcja brzucha w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Zabiegli modelujące sylwetkę, w tym liposukcja, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Liposukcja polega na równomiernej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha. Obecnie osoby marzące o płaskim brzuchu poddać się mogą m.in. liposukcji klasycznej, liposukcji wspomaganej strumieniem wody Body Jet lub liposukcji laserowej.

Redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu zabiegiem liposukcji w Zielonej Górze

Osoby, pragnące usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, udać się mogą do Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. W placówce przeprowadzić można liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. Do modelowania brzucha i nie tylko (np. ud, pośladków) wykorzystuje się w niej również laser Fotona Dynamis SP (liposukcja laserowa). U pacjentów, zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę można łączyć z zabiegami laserowymi lub Maximus TriLipo (technologia TriLipo RF oparta jest na trzybiegunowej technologii fal radiowych). Oferta Centrum obejmuje ponadto lipolizę iniekcyjną oraz nieinwazyjny lifting skóry ciała i twarzy Thermolifting Zaffiro, który umożliwia np. obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie (również z rozstępami).

W Zielonej Górze liposukcja brzucha jest również możliwa do przeprowadzenia w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej lek. med. Roberta Jamonta. W placówce w celu modelowania sylwetki wykonuje się liposukcję klasyczną. Dzięki niej możliwe jest mechaniczne usunięcie tkanki tłuszczowej m.in. z brzucha, klatki piersiowej, bioder, pośladków czy ud, a także z podudzi, wzgórka łonowego oraz okolicy podżuchwowej. W ośrodku osoby, marzące o modelowaniu policzków, owalu twarzy, szyi i innych obszarów ciała poprzez iniekcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej poddać się mogą również intralipoterapii Aqualyx. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto plastykę powłok brzusznych (pełna plastyka brzucha, miniplastyka brzucha, plastyka pępka) oraz plastykę ramion.

Liposukcję brzucha wykonać może także lek. med. Marcin Wilczyński, specjalista lekarz medycyny estetycznej i chirurg ogólny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszaru brzucha przeprowadza liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. Udać się można do niego także na liposukcję laserową oraz lipolizę iniekcyjną, jego oferta obejmuje ponadto modelowanie sylwetki ciała i usuwanie cellulitu za pomocą urządzenia Maximus, wyposażonego w dodatkową głowicę TriLipo DMA (Maximus TriLipo).

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…