Usunięcie znamienia barwnikowego Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie znamienia barwnikowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 28 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Usunięcie znamienia barwnikowego można przeprowadzić m.in. w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne we Wrocławiu (139 km od Zielonej Góry) w cenie 590 zł lub w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (137 km od Zielonej Góry) gdzie cena za usunięcie znamienia barwnikowego wynosi 250 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie znamienia barwnikowego najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 28 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 200 zł w DreamLift, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 377 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…