Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 23 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki można przeprowadzić m.in. w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne we Wrocławiu (139 km od Zielonej Góry) w cenie 590 zł lub w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (137 km od Zielonej Góry) gdzie cena za usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 23 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 80 zł w MedPolonia, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 312 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…