Laserowa korekcja wzroku Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą laserowa korekcja wzroku, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Laserowa korekcja wzroku można przeprowadzić m.in. w Idealny Wzrok Jelenia Góra w Jeleniej Górze (115 km od Zielonej Góry) w cenie 800 zł lub w Idealny Wzrok Gorzów Wielkopolski w Gorzowie Wlkp. (89 km od Zielonej Góry) gdzie cena za laserowa korekcja wzroku wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowa korekcja wzroku najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku najbliżej Zielonej Góry na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 6000 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku najbliżej Zielonej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku najbliżej Zielonej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…