Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (105 km od Zielonej Góry) w cenie 2000 zł lub w Chiroplastica we Wrocławiu (130 km od Zielonej Góry) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 2500 zł. W wymienionej placówce powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 10 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 1300 zł w Centrum Zdrowia "MAMA I JA", najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 2089 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…