Usunięcie tłuszczaka Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie tłuszczaka, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 31 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Usunięcie tłuszczaka można przeprowadzić m.in. w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne we Wrocławiu (139 km od Zielonej Góry) w cenie 990 zł lub w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (137 km od Zielonej Góry) gdzie cena za usunięcie tłuszczaka wynosi 260 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie tłuszczaka najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 31 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 200 zł w DreamLift, najwyższa to 2200 zł, natomiast średni koszt to 560 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Tłuszczak (lipoma) jest łagodnym rozrostem tkanki tłuszczowej. Najczęściej występuje u kobiet w młodym i średnim wieku na przedramionach, ramionach, karku i tułowiu. W wielu wypadkach nie wymaga leczenia. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się występowanie zmiany w widocznym miejscu (defekt kosmetyczny), rozrost i wszelakie nietypowe zmiany w jej obrębie oraz sączenie się ropy z guzka. Tłuszczaki usuwa się metodą chirurgiczną, laserową oraz za pomocą iniekcji preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Po każdym rodzaju zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Zabieg usunięcia lipomy w Zielonej Górze

Na usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze udać się można do Specjalistycznego Centrum Medycznego Urolog. Placówka funkcjonuje od 1999 roku. Świadczone są w niej usługi z obszaru urologii, chirurgii oraz laryngologii. W Centrum zabieg usunięcia tłuszczaka wykonywany jest metodą klasyczną. W placówce usunąć można również znamiona, zmiany skórne oraz guzy powierzchowne. Oferta ośrodka z zakresu chirurgii obejmuje również leczenie chirurgiczne wrastających paznokci, leczenie żylaków kończyn dolnych oraz leczenie chirurgiczne przepuklin.

W swojej ofercie usunięcie tłuszczaka ma także Centrum Medyczne Aldemed. Procedura w placówce wykonywana jest metodą laserową. Przeprowadza się ją specjalistycznym laserem Fotona Spectro, który wyposażony jest w zaawansowany system bezpieczeństwa. Bezbolesny przebieg zabiegu zapewnia nawiew zimnego powietrza, który odpowiednio chłodzi skórę. Za pomocą lasera w centrum usunąć można również inne zmiany skórne, takie jak znamiona barwnikowe, włókniaki, kaszaki i brodawki zwykłe, a także brodawki płaskie, przejściowe i łojotokowe oraz ziarniaki naczyniowe.

W Zielonej Górze usunąć tłuszczaka może również lek. med. Marcin Wilczyński, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu małoinwazyjnym, w tym w procedurach laserowych. Zabieg usuwania lipomy przeprowadza za pomocą lasera Er:Yag-owego firmy Fotona Dynamis SP o długości fali świetlnej 2940 nm. Specjalna głowica frakcjonująca Fotony pozwala na natychmiastowe uwolnienie nadmiaru ciepła z leczonej tkanki, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu. Jego oferta obejmuje także laserowe usunięcie m.in. kaszaków, ziarniaków naczyniowych, rogowacenia (starczego i słonecznego), brodawek oraz kępek żółtych.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…