Usunięcie tłuszczaka Zielona Góra

Inne placówki w pobliżu Zielonej Góry

Usunięcie tłuszczaka najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 30 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 200 zł w DreamLift, najwyższa to 1900 zł, natomiast średni koszt to 540 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Tłuszczak (lipoma) jest łagodnym rozrostem tkanki tłuszczowej. Najczęściej występuje u kobiet w młodym i średnim wieku na przedramionach, ramionach, karku i tułowiu. W wielu wypadkach nie wymaga leczenia. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się występowanie zmiany w widocznym miejscu (defekt kosmetyczny), rozrost i wszelakie nietypowe zmiany w jej obrębie oraz sączenie się ropy z guzka. Tłuszczaki usuwa się metodą chirurgiczną, laserową oraz za pomocą iniekcji preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Po każdym rodzaju zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Zabieg usunięcia lipomy w Zielonej Górze

Na usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze udać się można do Specjalistycznego Centrum Medycznego Urolog. Placówka funkcjonuje od 1999 roku. Świadczone są w niej usługi z obszaru urologii, chirurgii oraz laryngologii. W Centrum zabieg usunięcia tłuszczaka wykonywany jest metodą klasyczną. W placówce usunąć można również znamiona, zmiany skórne oraz guzy powierzchowne. Oferta ośrodka z zakresu chirurgii obejmuje również leczenie chirurgiczne wrastających paznokci, leczenie żylaków kończyn dolnych oraz leczenie chirurgiczne przepuklin.

W swojej ofercie usunięcie tłuszczaka ma także Centrum Medyczne Aldemed. Procedura w placówce wykonywana jest metodą laserową. Przeprowadza się ją specjalistycznym laserem Fotona Spectro, który wyposażony jest w zaawansowany system bezpieczeństwa. Bezbolesny przebieg zabiegu zapewnia nawiew zimnego powietrza, który odpowiednio chłodzi skórę. Za pomocą lasera w centrum usunąć można również inne zmiany skórne, takie jak znamiona barwnikowe, włókniaki, kaszaki i brodawki zwykłe, a także brodawki płaskie, przejściowe i łojotokowe oraz ziarniaki naczyniowe.

W Zielonej Górze usunąć tłuszczaka może również lek. med. Marcin Wilczyński, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu małoinwazyjnym, w tym w procedurach laserowych. Zabieg usuwania lipomy przeprowadza za pomocą lasera Er:Yag-owego firmy Fotona Dynamis SP o długości fali świetlnej 2940 nm. Specjalna głowica frakcjonująca Fotony pozwala na natychmiastowe uwolnienie nadmiaru ciepła z leczonej tkanki, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu. Jego oferta obejmuje także laserowe usunięcie m.in. kaszaków, ziarniaków naczyniowych, rogowacenia (starczego i słonecznego), brodawek oraz kępek żółtych.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…