Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych / większych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 28 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Plastyka warg sromowych mniejszych / większych można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (116 km od Zielonej Góry) w cenie 3400 zł lub w Medikor w Poznaniu (105 km od Zielonej Góry) gdzie cena za plastyka warg sromowych mniejszych / większych wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 28 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 2300 zł w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS, najwyższa to 9000 zł, natomiast średni koszt to 4463 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…