Powiększanie ust kwasem hialuronowym Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie ust kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 42 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Powiększanie ust kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (137 km od Zielonej Góry) w cenie 900 zł lub w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (218 km od Zielonej Góry) gdzie cena za powiększanie ust kwasem hialuronowym wynosi 500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 42 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 499 zł w SKIN MEDIC, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 951 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…