Laserowe usuwanie żylaków Zielona Góra i okolice

Żylaki to problem, który dotyka przede wszystkim osób po 40. roku życia, szczególnie kobiet. Do przyczyn zalicza się m.in. otyłość, brak ruchu oraz przyjmowanie niektórych leków. Jednym ze sposobów usuwania żylaków jest laseroterapia. Oto lista 22 w Zielonej Górze, które mają ją w swojej ofercie.

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe leczenie żylaków nóg, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 22 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Laserowe leczenie żylaków nóg można przeprowadzić m.in. w VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne we Wrocławiu (139 km od Zielonej Góry) w cenie 4300 zł lub w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (137 km od Zielonej Góry) gdzie cena za laserowe leczenie żylaków nóg wynosi 2600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

VenoMedica

Wrocław, ul. Zakładowa 14a(139 km od Zielonej Góry)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  636 opinii
  • Laserowe leczenie żylaków od 4300 zł
dr n. med. Norbert Zapotoczny

dr n. med. Norbert Zapotoczny

chirurg naczyniowy, flebolog, proktolog, chirurg ogólny

Istnieje wiele sposobów leczenia żylaków. Jak podkreśla dr n. med. Norbert Zapotoczny z wrocławskiej kliniki VenoMedica, jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych technik jest laserowa ablacja wewnątrzżylna. W czym tkwi jej fenomen?

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym od 250 zł

Ars Estetica Wrocław

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2(140 km od Zielonej Góry)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  485 opinii

Szybki, bezbolesny zabieg, zadowalający efekt widoczny już po 2 tygodniach. ~ Gosia (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Diana Kupczyńska)

  • Laserowe leczenie żylaków od 2500 zł
  • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3000 zł
  • Konsultacja flebologiczna od 200 zł

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8(110 km od Zielonej Góry)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  415 opinii

Zabieg odbył się bezboleśnie, lekarz anestezjolog przemiły, opieka pielęgniarska cudowna. ~ Aneta (Laserowe leczenie żylaków, lek. Krzysztof Błachowiak)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3800 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Krefft Clinic

Wrocław, ul. Chałupnicza 65A(144 km od Zielonej Góry)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  288 opinii
  • Laserowe leczenie żylaków od 4200 zł
lek. Michał Krefft

lek. Michał Krefft

chirurg ogólny

Podczas drugiego webinaru poświęconego leczeniu żylaków, dr Krefft opowie o kompleksowym podejściu, które pozwala mu uzyskiwać jak najlepsze efekty terapeutyczne u pacjentów. Podstawową techniką dla doktora jest laserowa ablacja niewydolnych żył powierzchownych generujących żylaki. Kolejny krok to zamknięcie krętych poszerzonych żył przy pomocy skleroterapii.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 250 zł

Laserowe leczenie żylaków nóg w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Całkowite wewnątrznaczyniowe zamknięcie niewydolnej żyły odpiszczelowej i/lub odstrzałkowej – EVLT jest skuteczną metodą leczenia żylaków kończyn dolnych bez konieczności usunięcia żyły. Zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym i - oprócz szybkiej rekonwalescencji - zapewnia dobry efekt kosmetyczny. Procedura przeprowadzana jest pod kontrolą USG i polega na nakłuciu niewydolnej żyły, wprowadzeniu do niej światłowodu, a następnie pod wpływem emitowanej energii, obkurczenieu jej i zamknięciu. Zabieg kończy nałożenie opatrunku uciskowego.

EVLT – laserowe leczenie niewydolności żylnej w Zielonej Górze

Chirurgią żył, nieoperacyjnym leczeniem żył oraz diagnostyką dopplerowską, w ramach prywatnej praktyki zajmuje się dr n. med. Bronisław Górski, chirurg ogólny. Miniflebektomia,  operacje żylaków kończyn dolnych metodą kriochirurgii oraz EVLT to niektóre propozycje, świadczone w ramach usług, jakie uzupełnia skleroterapia pianką i płynnym sklerozantem. Kwalifikacje lekarza w zakresie leczenia żylaków potwierdzają m. in. certyfikaty z wewnątrzżylnych metod leczenia żylaków kończyn dolnych oraz z zastosowania skleroterapii. Dr Górski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT w ramach Flebologii i Chirurgii Naczyniowej oferuje Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. Zabieg wykonywany jest w technologii endoluminalnej w znieczuleniu miejscowym, a warunkiem kwalifikacji jest szczegółowy wywiad i ocena układu żylnego z jego funkcją zastawek w tzw. badaniu podwójnego obrazowania – Duplex Doppler. W ramach usług flebologicznych wykonywana jest tu także miniflebektomia, skleroterapia oraz laserowe zamykanie naczynek. Do oferty należą również zabiegi laserowe, które korzystają z  systemu laserowego Fotona Dynamis SP.

Uro-Medic Szpital Centrum Urologii Laserowej  jest kolejną placówką, gdzie pacjenci z Zielonej Góry i okolic mogą skorzystać z nowoczesnej procedury leczenia żylaków kończyn dolnych laserem ELVeS® PainLess. Krótki, niespełna godzinny zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, w warunkach sali operacyjnej. Szpital specjalizuje się w endourologii laserowej przerostu prostaty, kamicy moczowej oraz w leczeniu NTM. Bezkrwawe metody leczenia przeprowadzane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…