Usunięcie zęba ósmego Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący usunięcie zęba ósmego w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie ósemki w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga stomatologicznego.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

10 / 10
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Usunięcie zęba ósmego Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie zęba ósmego w 7 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 400 zł w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych, najwyższa to 1139 zł, natomiast średni koszt to 561 zł.

Ile kosztuje usunięcie zęba ósmego w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie zęba ósmego w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie zęba ósmego w innych miastach.

Usunięcie zęba ósmego w Warszawie - gdzie najlepiej?

Ósemki są trzecimi zębami trzonowymi, które przysparzają wiele problemów. Wyrznięte często się psują i są przyczyną zapaleń dziąseł. Nie wyrznięte powodują bolesne torbiele tworzące się wokół nich. Jedne i drugie najczęściej są po prostu usuwane albo poprzez prostą ekstrakcję, albo przez zabieg chirurgiczny.

Proste i skomplikowane przypadki ekstrakcji ósemek

W Gabinecie Stomatologicznym Małgorzata Wieloch pacjent z zakresu chirurgii stomatologicznej może poddać się zabiegowi usunięcia zębów ósmych. Stomatolog zajmuje się tutaj także ekstrakcją innych zębów, ekstrakcją chirurgiczną zęba z dłutowaniem, nacięciem i płukaniem jamy ropnia, a także plastyką połączenia ustno-zatokowego. Lekarzem tym jest lek. dent. Małgorzata Wieloch, specjalista stomatolog, która w praktyce obok chirurgii stomatologicznej zajmuje się także protetyką oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Gabinet Stomatologiczny FabDent oferuje szeroki zakres usług z różnych dziedzin stomatologii, także z chirurgii stomatologicznej. Pacjent może umówić się tutaj na ekstrakcję zęba mądrości (również zębów zatrzymanych) oraz na inne zabiegi: wyrwanie zębów stałych i mlecznych, resekcje, wyłuszczenie torbieli, plastykę wyrostka zębodołowego i wiele innych. Przyjmuje tutaj m.in. lek. dent. Bartłomiej Stępień, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii, który podnosił swoje umiejętności i wiedzę na kursach w kraju i za granicą. W praktyce zajmuje się szerokim zakresem zabiegów z chirurgii stomatologicznej.

Przychodnia Stomatologiczna Anident przyjmuje pacjentów chcących pozbyć się zębów ósmych a także zębów zatrzymanych (operacyjne usuwanie). Ponadto wykonywane są tutaj także inne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, tj. podnoszenie dna zatoki szczękowej, sterowana regeneracja kości, resekcja wierzchołka korzenia zęba czy podcięcie wędzidełka wargi i języka. Zajmuje się tym dr n. med. Kornel Krasny, specjalista chirurgii stomatologicznej, który doświadczenie w tej dziedzinie zdobywał, pracując jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Warszawie. Dr Krasny pełni funkcję biegłego sądowego zarówno z chirurgii stomatologicznej, jak i implantologii.

W Gabinecie Stomatologicznym Magodoncja z zakresu chirurgii stomatologicznej specjalista zajmuje się wyrywaniem zębów jedno- i wielokorzeniowych, także zębów mądrości. Jeśli jest taka potrzeba wykonuje zabieg dłutowania zęba oraz usuwa zęby zatrzymane (również ósemki). Ponadto zajmuje się resekcją korzenia oraz założeniem implantu. Specjalistą, przyjmującym tutaj pacjentów, jest lek. dent. Michał Lesak, stomatolog (od 2005 roku), zajmujący się głównie chirurgią stomatologiczną, implantologią i protetyką. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie oraz w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Mazowieckiego Centrum Stomatologii, a także na wielu kursach i szkoleniach z zakresu swoich dziedzin stomatologii.

Klinika OptimDent z zabiegów chirurgii stomatologicznej zajmuje się m.in. wyrywaniem ósemek w przypadku, kiedy są zepsute a także chirurgicznym ich usuwaniem z powodu częściowego ich wyrznięcia się lub całkowitego zatrzymania. Ponadto pacjent może poddać się w klinice również wyrywaniu innych zębów, wycięciu kapturka dziąsłowego, nacięciu ropnia czy plastyce wędzidełka. Zajmuje się tym lek. dent. Paweł Kulesza, stomatolog specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Szczególnie interesuje go chirurgia szczękowo-twarzowa, z której nabywa doświadczenia w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2009-2010 pracował w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Mazowieckiego Centrum Stomatologii.

W Klinice Zdrowego Uśmiechu Endodentica można poddać się zabiegowi ekstrakcji zęba ósmego, a także innego zęba stałego lub ekstrakcji chirurgicznej zęba zatrzymanego. Ponadto lekarz wykona hemisekcję, wyleczy suchy zębodół oraz natnie ropień. Lekarzem tym jest lek. dent. Michał Karpiński, specjalista chirurgii stomatologicznej, który specjalizuje się w usuwaniu zębów i zatrzymanych zębów mądrości, a także w zabiegach podnoszenia dna zatoki szczękowej oraz augmentacji wyrostka zębodołowego.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie zęba ósmego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat usunięcie zęba ósmego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…