Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący usunięcie zęba ósmego w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usunięcie ósemki w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga stomatologicznego.

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

lek. dent. Marcin Sieradzki

w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej

w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Usunięcie zęba ósmego Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie zęba ósmego w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 300 zł w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 450 zł.

Ile kosztuje usunięcie zęba ósmego w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie zęba ósmego w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie zęba ósmego w innych miastach.

Usunięcie zęba ósmego w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Istnieje wiele metod zachowawczego leczenia zębów, jednak niekiedy konieczna jest ich ekstrakcja. Najczęściej usunąć należy zęby ósme, czyli tak zwane zęby mądrości. Zabieg usunięcia zęba zalicza się do zabiegów chirurgii stomatologicznej.

Ósemka do usunięcia? Kilka miejsc w Poznaniu, w których możesz szukać pomocy:

Stomatologia Dentopolis przy ulicy Morawskiego to miejsce, w którym znajduje się kilka gabinetów dentystycznych. W jednym z nich przyjmuje lekarz stomatolog Marcin Grącki. Specjalizuje się on w stomatologii zachowawczej, protetyce i chirurgii stomatologicznej. Ukończył praktyczny kurs implantologiczny, zorganizowany przez Katedrę i Klinikę Chirurgii Stomatologicznej. Bierze udział w kursach i szkoleniach, m.in. „Wykorzystanie kompozytów laboratoryjnych w gabinecie stomatologicznym. Licówki, korony, mosty adhezyjne i konwencjonalne.” oraz „Rozwiązywanie problemów w rekonstrukcji twardych tkanek zęba i leczenie endodontyczne”.

Niedaleko ratusza, przy ulicy Kutrzeby znajduje się Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej M2 Clinic. Wykonywane tu są zabiegi stomatologiczne od profilaktyki poprzez leczenie zachowawcze, aż do chirurgii stomatologicznej i wszczepiania implantów włącznie. Zabiegami chirurgicznymi zajmuje się tutaj lek. dent. Piotr Gic. Tytuł lekarza posiada od 2004r. W centrum jego zawodowych zainteresowań znajduje się chirurgia i implantologia, w tym zakresie współpracuje z Kliniką Thomas Lowerton w Malmo.

Zabieg usunięcia zęba ósmego posiada w swojej ofercie również Poradnia Stomatologiczna „Stomadex”. W gabinecie stosowane jest sterowane komputerowo znieczulnie „The Wand”, które nie boli podczas wstrzykiwania, nie pozostawia uczucia drętwienia i nie zaburza ruchów twarzy i języka. Dzięki temu z zabiegu można skorzystać nawet podczas przerwy w pracy, gdyż zachowana jest mimika i wyraźna mowa. Zabiegi chirurgii stomatologicznej wykonuje lek. dent. Alaa Eljamal. Posiada on certyfikaty ukończenia wielu kursów, m.in. „Nowa era w chirurgii i implantologii: warsztaty- techniki augmentacji kości”, Katowice 2008r i „Sukces w implantologii”, Warszawa 2008r.

Przy ulicy Strzeszyńskiej mieści się Poradnia Stomatologiczna Orto- Aidi, w której zabiegami chirurgicznego usuwania zębów zajmuje się lek. stom. Michał Heigelmann. Jest asystentem Katedry i Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Poszerza zakres swojej wiedzy na kursach, m.in. "Zabiegi chirurgiczne w leczeniu chorób przyzębia i korekcie zaburzeń śluzówkowo-dziąsłowych" w 2011r i "Chirurgiczne techniki akceleracji przesunięć ortodontycznych w codziennej praktyce" w 2014r.

Ciekawą propozycję ma dla swoich pacjentów Stomatologia Candeo. Są to dwie kliniki: jedna przy ulicy Milczańskiej, druga przy Bednarskiej. Tym, co wyróżnia tą klinikę jest fakt, że jest to firma rodzinna. Właścicielem jest prof. dr hab. Wiesław Hędzelek, który nadzoruje pracę i kształcenie pracujących w Candeo stomatologów. Profesor jest Ekspertem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Prezentował temat „Występowanie przebarwienia dziąsła w niektórych przypadkach leczenia stomatologicznego” podczas konferencji w Szczecinie w 1998r. Współautor wielu artykułów, m.in. „Subiektywna ocena koloru zębów a metody obiektywne” oraz „Ocena występowania asymetrii w narządzie żucia na podstawie badania klinicznego i instrumentalnego”.

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny „Poladent” to miejsce, w którym zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym ekstrakcje zębów mądrości wykonuje dr n. med. Lek. stom. Maja Kucharska- Janińska. Jest ona specjalistą chirurgii szczękowo- twarzowej, pracuje jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest współautorem podręcznika „Traumatologia szczękowo-twarzowa" pod red. prof. Leszka Lewandowskiego. Zabiegi chirurgiczne są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, komputerowym.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie zęba ósmego w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat usunięcie zęba ósmego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…