Usunięcie zęba ósmego Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący usunięcie zęba ósmego we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie ósemki we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga stomatologicznego.

lek. dent. Piotr Jaszcz

chirurg stomatolog

w DENS

9,5 / 10
lek. Szymon Baciński

stomatolog, chirurg stomatolog

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. dent. Katarzyna Sławińska

dentysta

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. stom. Marzena Łaszczyńska

stomatolog

w Pro Medical Clinic Advanced

Usunięcie zęba ósmego Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie zęba ósmego w 7 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 300 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 800 zł, natomiast średni koszt to 514 zł.

Ile kosztuje usunięcie zęba ósmego we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie zęba ósmego w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie zęba ósmego w innych miastach.

Usunięcie zęba ósmego we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Ósemki, zwane również zębami mądrości, wyrastają z reguły pomiędzy 15. a 25. rokiem życia lub wcale. Osobom, u których jednak się pojawią, często sprawiają wiele problemów z zachowaniem podstawowej profilaktyki (utrudniona higiena z powodu ciężkiego dostępu do zębów) a co za tym idzie często się psują. Często rosną nieprawidłowo i przesuwają sąsiadujące zęby. Dlatego w wielu przypadkach są po prostu usuwane.

Na usunięcie ósemek do wrocławskich gabinetów stomatologicznych

W Gabinecie Stomatologicznym Clinident specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej podejmuje się usuwania zębów ósmych, a także zęba zatrzymanego (zarówno prosty jak i skomplikowany przypadek). Zajmuje się podcinaniem wędzidełka, zoperuje torbiel czy wykona plastykę połączenia ustno-zatokowego. Lekarzem tym jest lek. dent. Piotr Bilski, specjalista chirurgii stomatologicznej (I stopnia od 1999 roku), który doszkalał się na licznych szkoleniach i konferencjach w swojej dziedzinie, np. w 2009 roku we Wrocławiu brał udział w Forum Dentystycznym.

Przychodnia Lekarska Za-med oferuje z usług chirurgii stomatologicznej ekstrakcję zębów mądrości, a także usuwanie innych zębów jedno- lub wielokorzeniowych (również z dłutowaniem zęba). Można poddać się tutaj także usunięciu zęba zatrzymanego oraz kiretażowi zamkniętemu i otwartemu. Zabiegami takimi zajmuje się lek. dent. Przemysław Krupa, specjalista chirurgii stomatologicznej, który egzamin z tej dziedziny stomatologii zdał w 2009 roku. W praktyce zajmuje się także zabiegami implantologicznymi. 

Do Gabinetu Stomatologicznego na Jabłecznej mogą udać się pacjenci z problematycznymi zębami mądrości. Lekarz stomatolog przeprowadzi tutaj nie tylko odpowiednie ich leczenie, ale - jeśli będzie taka potrzeba - wykona zabieg ich usunięcia. Ponadto z zabiegów chirurgicznych zajmie się także ekstrakcją innych zębów stałych lub mlecznych, a także natnie dziąsło nad wyżynającym się zębem oraz założy implant. Jedną ze specjalistek jest tutaj lek. dent. Nina Sypień-Balwierz, stomatolog, która szkoliła się z zakresu stomatologii za granicą w klinice stomatologicznej dr. Landon’a w  Chambersburg’u w stanie Pensylwania w USA  (pod kierunkiem dr. Anthony’ego Angelo).

Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki Evadent przyjmuje pacjentów na zabiegi z chirurgii stomatologicznej, w ramach której przeprowadza się tutaj nie tylko usuwanie ósemek, ale także innych zębów trudnych (zatrzymanych lub złamanych) oraz resekcję zębów wielokorzeniowych. Ponadto stomatolog wykonuje również zabieg sterowanej regeneracji kości (z zastosowaniem materiałów kościozastępczych) oraz rekonstrukcję kości wyrostka zębodołowego (przed leczeniem protetycznym). Zabiegami takimi zajmuje się w Evadent lek. dent. Krystyna Urmańska, specjalista chirurgii stomatologicznej, która tytuł I stopnia w tej dziedzinie zdobył w 1976 roku, natomiast  specjalistą II stopnia została w 1981 roku.

W 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką można umówić się na zabieg wyrwania zęba ósmego, jak również na ekstrakcje zębów zatrzymanych do Polikliniki Stomatologicznej. Ponadto z szeregu zabiegów chirurgii stomatologicznej lekarze zajmują się tutaj resekcajmi, hemisekcjami, odsłanianiem chirurgicznym zębów zatrzymanych (leczonych ortodontycznie) a także plastyką wędzidełek, sterowaną regeneracją kości (w chorobach przyzębia i przed leczeniem implantoprotetycznym). Zajmuje się tym lek. dent. Paweł Ciszyński, specjalista chirurgii stomatologicznej, który to tytuł I stopnia uzyskał w roku 2000. Doszkalał się także w swojej dziedzinie na wielu kursach i konferencjach.

W Gabinecie Stomatologicznym (mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Prusa) pacjent może poddać się zabiegom z chirurgii stomatologicznej. Przyjmuje tutaj dr n. med. Józef Andrzej Komorowski, specjalista chirurgii stomatologicznej (od 1983 roku) oraz chirurgii szczękowej (od 1987 roku), który z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonuje nie tylko usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych czy resekcje, ale także zajmuje się operacyjnym leczeniem torbieli, replantacjami i transplantacjami zębów. Dr Komorowski doświadczenie swoje zdobywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie zęba ósmego w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat usunięcie zęba ósmego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…