Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Katowice

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  418 opinii
 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch od 23900 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

O przebiegu endoskopowej plastyki żołądka Overstitch; wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu, jaki o wielu innych szczegółach z nim związanych opowie specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej dr Zbigniew Mazan.

zobacz film o zabiegu »
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Operacja bariatryczna, czyli operacja zmniejszenia żołądka, to chirurgiczne leczenie otyłości. Dla wielu osób otyłych to szansa na nową jakość życia, które jest dłuższe i zdrowsze. Operacja bariatryczna działa przyczynowo i jest zabiegiem ratującym życie. Pozwala nie tylko na utratę wagi, lecz także zmniejszyć ryzyko chorób związanych z otyłością, takich jak nadciśnienie czy cukrzyca. - mówi dr n. med. Grzegorz Kowalski z Kliniki Chirurgii Mazan.

zobacz film o zabiegu »

  Lekarze wykonujący endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w Katowicach

  W Katowicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa endoskopowe zmniejszenie żołądka overstitch w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i bariatry.

  dr n. med. Sebastian Kwiatek

  angiolog, lekarz chorób wewnętrznych

  w Klinika Chirurgii Mazan

  8,7 / 10

  Pacjenci szukali zabiegu endoskopowe zmniejszenie żołądka overstitch w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

  Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…