Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą wybielanie zębów laserem - jednowizytowe, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tychów. Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe można przeprowadzić m.in. w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (17 km od Tychów) w cenie 1400 zł lub w Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej w Katowicach (10 km od Tychów) gdzie cena za wybielanie zębów laserem - jednowizytowe wynosi 1650 zł. W wymienionej placówce wybielanie zębów laserem - jednowizytowe wykonuje stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury wybielanie zębów laserem - jednowizytowe w 2 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1400 zł w DENTRUM, najwyższa to 1650 zł, natomiast średni koszt to 1525 zł.

Ile kosztuje wybielanie zębów laserem - jednowizytowe w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów laserem - jednowizytowe najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 6 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów laserem - jednowizytowe w innych miastach.

Więcej na temat wybielanie zębów laserem - jednowizytowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…