Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe

Lekarze wykonujący wybielanie zębów laserem - jednowizytowe

Posiadamy w ofercie 8 specjalistów w 6 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów laserem - jednowizytowe jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych
lek. dent. Anna Gola

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Ewelina Majewska

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Magdalena Rachwalska

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Dawid Pawlak

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Mateusz Grądkowski

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Katarzyna Leśniowska

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Magdalena Merena

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe - informacje

Gabinet zabiegowy w New Look Clinic Gabinet zabiegowy w New Look Clinic

Laserowe wybielanie zębów cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów klinik i gabinetów stomatologicznych. W trakcie zabiegu światło lasera aktywuje nałożony na zęby preparat, który wnika w strukturę zęba i rozjaśnia szkliwo. Zabieg jest prosty, czas jego trwania stosunkowo krótki (w zależności od zastosowanego lasera od pół godziny do godziny), a jego efekty utrzymują się nawet przez dwa lata. Trzeba jednak pamiętać, że przed zabiegiem należy wyleczyć wszystkie ubytki by nie doprowadzić do podrażnienia miazgi.

Nowoczesne gabinety, doświadczeni lekarze

Nowoczesne wybielanie zębów przy pomocy lasera ma w swojej ofercie coraz więcej polskich gabinetów i klinik stomatologicznych. Wśród nich warto wymienić Prywatną Klinikę Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental w Bielsku-Białej. W zabiegach laserowego wybielania stosowany jest nowoczesny laser diodowy Lasersmile firmy Biolase. Placówka ma także w swojej ofercie inne metody wybielania zębów, w tym wybielanie lampą UV ZOOM, wybielanie nakładkowe i zabieg skojarzony, polegający na połączeniu zabiegu laserowego z lampą ZOOM i wybielaniem nakładkowym. W skład personelu medycznego kliniki wchodzą lek. stom. Monika Stankowska, lek. stom. Joanna Krysta i lek. stom. Szymon Krysta.

Kolejną placówką, która w swojej ofercie ma laserowe wybielanie zębów jest Nexus Dental w Puławach – nowoczesna placówka, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, w tym system bezigłowego znieczulania The Wand i komfortowe unity stomatologiczne firmy Stern Weber. Pacjenci gabinetu mogą skorzystać z wybielania laserowego z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Picasso, a także z wybielania w systemie Zoom! Advanced Power i wybielania metodą nakładkową. Gabinetem kieruje lek. stom. Waldemar Tracz – absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie, stomatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Laser w polskich placówkach

Gabinet zabiegowy w New Look Clinic Gabinet zabiegowy w New Look Clinic

Zabiegi laserowego wybielania zębów ma w swojej ofercie także Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie – nowoczesna placówka, oferująca pacjentom diagnostykę i leczenie z zakresu stomatologii estetycznej i ortodoncji. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejsze lasery stomatologiczne Picasso i Anybeam, które – oprócz wybielania zębów – wykorzystywane są także w zabiegach usuwania próchnicy lub starych wypełnień i sterylizacji kanałów korzeniowych.

Pacjenci z Olsztyna na laserowe wybielanie zębów mogą udać się do Pracowni Stomatologicznej Rojekdental, prowadzonej przez lek. stom. Klaudiusza Rojka. Dr Rojek w trakcie wybielania stosuje nowoczesny laser Picasso Dental Laser, który zapewnia doskonałe efekty w krótkim czasie. Pacjenci dr Rojka mogą się także poddać leczeniu braków zębowych, zamykaniu diastem oraz leczeniu kanałowemu.

Laser Picasso w zabiegach laserowego wybielania zębów wykorzystuje także NZOZ UdentE, który swoje gabinety posiada w Sosnowcu oraz Katowicach. Placówka ma w swojej ofercie także inne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, w tym wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych, piaskowanie, fluoryzację oraz usunięcie kamienia nazębnego. W skład personelu medycznego placówki wchodzą m.in. lek. stom. Marta Urbańczyk-Elżbieciak, lek. stom Agnieszka Szulik i lek. stom. Marlena Duda.

Pacjenci z Krakowa z laserowego wybielania zębów mogą skorzystać w Centrum Stomatologii Estetycznej DENTestetica. Placówka oferuje także zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii i chirurgii stomatologicznej, a także leczenie endodontyczne i protetyczne. Oprócz systemu Beyond Polus w klinice można też skorzystać z wybielania nakładkowego, a zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadzają m.in. d< b>r n. med., lek. stom. Ayman Abdel-Haq, dr n. med., lek. stom. Andrzej Gala i lek. stom. Marcin Dyląg.

Z kolei we Wrocławiu laserowe wybielanie zębów przeprowadzają gabinety Vita-Dent Stomatologia. Placówka oferuje swoim pacjentom także inne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, w tym usuwanie przebarwień, korekta kształtu zęba przy pomocy licówek porcelanowych, piaskowanie zębów oraz wybielanie metodą nakładkową. W skład personelu medycznego placówki wchodzą m.in. lek. stom Barbara Gdula i lek. stom. Marcin Gdula.

Więcej na temat wybielanie zębów laserem - jednowizytowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…