Modelowanie twarzy - wolumetria Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gdyni. Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" w Sopocie (8 km od Gdyni) w cenie 1300 zł lub w Piękno i Medycyna Dr Pernak w Gdańsku (11 km od Gdyni) gdzie cena za wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy wynosi 1200 zł. W wymienionej placówce wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Gdyni na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 800 zł za policzki - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 2400 zł (twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie).

Ile kosztuje wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Gdyni:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy w innych miastach.

Więcej na temat wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy