Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Gdynia

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa leczenie hemoroidów w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdyni na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 300 zł za usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 5500 zł (operacja hemoroidów metodą klasyczną).

Ile kosztuje leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie hemoroidów metodą Hemoron
  Gdynia, Morska 127
  konsultacja do zabiegu - 132 zł

  500 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą DGHAL / DGRAR
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą Barrona
  Gdańsk, Wileńska 44
  za gumkę

  od 500 zł
  do 500 zł

  Kowale, Andromedy 3

  od 400 zł
  do 400 zł

  Gdańsk, Jana Pawła II 7

  518 zł

  Gdynia, Morska 127
  gumkowanie + mrożenie Zabieg proktologiczny gumkowanie/ podwiązanie/ ligacja żylaków odbytu - 518 zł

  od 319 zł
  do 628 zł

  Gdańsk, Startowa 1
  350 zł za 1 kolumnę

  350 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  400 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji
  Gdańsk, Wileńska 44
  za iniekcję

  od 550 zł
  do 550 zł

  Kowale, Andromedy 3

  od 400 zł
  do 400 zł

  Gdynia, Morska 127
  pojedynczy słup żylny

  od 300 zł
  do 460 zł

  Gdańsk, Startowa 1
  Skleroterapia hemoroidów 600 zł za 1 kolumnę

  od 600 zł
  do 600 zł

 • Leczenie hemoroidów laserem
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 5000 zł
  do 5000 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  4500 zł

 • Operacja hemoroidów metodą klasyczną
  Gdańsk, Wileńska 44
  usunięcie żylaków odbytu metodą klasyczną - od 5500 zł operacyjne usuwanie żylaków odbytu metodą klasyczną - od 6200 zł

  od 5500 zł
  do 5500 zł

 • Leczenie hemoroidów metodą krioterapii
  Gdynia, Morska 127
  mrożenie słupa żylnego odbytu

  440 zł

 • Usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych
  Gdynia, Morska 127
  usunięcie chirurgiczne pojedynczej zmiany okolic odbytu - ze względów estetycznych - 367 zł usunięcie pojedynczej zmiany okolic odbytu metodą elektrokoagulacji - ze względów estetycznych - 300 zł usunięcie pojedynczej zmiany okolic odbytu metodą krioterapii - ze względów estetycznych - 300 zł

  od 300 zł
  do 300 zł

  Gdańsk, Szczecińska 23

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w innych miastach.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Gdyni - gdzie najlepiej?

Hemoroidy, zwane guzkami krwawniczymi, ma każdy człowiek. Pełnią one ważną funkcję w procesie wypróżniania się. Problem zaczyna się, gdy ulegają one powiększeniu i uwypukleniu - wypadają wtedy poza odbyt, co jest bolesne i dokuczliwe. W zależności od stopnia zaawansowania tej choroby proktolodzy stosują różne formy jej leczenia. W I stopniu, gdy guzki są powiększone i nie wypadają poza odbyt, wystarczy leczenie zachowawcze. W II i III stopniu jest to leczenie zabiegowe - polegające m.in. na gumkowaniu hemoroidów. IV stopień guzków krwawniczych wymaga natomiast leczenia operacyjnego poprzez ich wycięcie. Inne dostępne metody leczenia zabiegowego żylaków odbytu to skleroterapia, laseroterapia czy metoda Hemoron.

Gdzie w Gdyni można wyleczyć żylaki odbytu

Leczenie żylaków odbytu znajduje się w ofercie Gabinetu Chirurgiczno-Proktologicznego, który prowadzi lek med. Jarosław Małys, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w roku 1999 roku), który w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również proktologią. Z zakresu chirurgii ogólnej oraz proktologii odbył specjalistyczne kursy, np. w 2011 roku uczestniczył w szkoleniu "Leczenie chirurgiczne przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych", a w 2000 roku w kursie "Progress in Coloproctology and Inguinal Hernia Repair". W swoim gabinecie guzki krwawnicze leczy różnymi sposobami w zależności od stopnia ich zaawansowania: stosuje leczenie zachowawcze (odpowiednia dieta i środki farmakologiczne) oraz leczenie zabiegowe nieoperacyjne metodą gumowej podwiązki (metoda Barrona).

Kolejnym lekarzem, zajmującym się na terenie Gdyni usuwaniem guzków krwawniczych, jest lek. med. Alina Kierznikowicz, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 i II stopnia od 1994 roku), która swoje doświadczenie zawodowe (również z zakresu leczenia hemoroidów) zdobywała, pracując w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie na Oddziale Chirurgii Ogólnej (lata 1986-2004). Dodatkowe umiejętności w usuwaniu żylaków odbytu i leczeniu innych schorzeń proktologicznych zdobywała na licznych szkoleniach i sympozjach, np. uczestniczyła w Łodzi w 2015 w 11'th International Colorectal Symposium czy brała udział w X Jubileuszowym Sympozjum Polskiego Klubu Koloproktologii (Serock, 2014 rok).

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu należy także do oferty medycznej Centrum Zdrowia Swissmed znajdującego się w Gdańsku (21 km od Gdyni). Lekarze przeprowadzają tutaj leczenie zachowawcze (m.in. maści, czopki, odpowiednia dieta), instrumentalne (sklerotyzacja, krioterapia, koagulacja podczerwienią czy metoda Barrona) oraz zabiegi chirurgiczne metodą Longo przy wykorzystaniu tzw. staplera hemoroidalnego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat leczenie hemoroidów, żylaków odbytu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…