USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Gdynia

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach.

lek. Przemysław Konczalski

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, flebolog

w Lifemedica

9,0 / 10
dr n. med. Ewa Świerblewska

kardiolog, hipertensjolog

w Lifemedica

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 5 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 200 zł w Centrum Medyczne POLMED, Gdańsk Manhattan, najwyższa to 320 zł, natomiast średni koszt to 252 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w gdyńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Gdyni - gdzie najlepiej?

Badanie dopplerowskie żył i tętnic kończyn dolnych może przeprowadzać radiolog lub chirurg naczyniowy. Wykonuje się je za pomocą małej głowicy ultrasonografu. Badanie tętnic kończyn dolnych przeprowadza się w przypadku miażdżycy, stanu po urazie naczyń, bólach kończyn oraz przy drętwieniu i marznięciu kończyn. Ponadto takie badanie może stanowić kontrolę po zabiegu rekonstrukcji naczyń lub wszczepieniu graftu. Badaniu USG Doppler żył kończyn dolnych natomiast może poddać się pacjent, cierpiący na zakrzepicę żył głębokich, obrzęki i bóle w kończynach oraz z powodu występowania żylaków czy zaburzeniach czucia w obrębie kończyn.

Badanie USG Doppler kończyn dolnych w ofercie gdyńskich pracowni diagnostycznych

Badaniu ultrasonograficznemu z zakresu USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych można poddać się na terenie Gdyni u dr n. med. Doroty Sochy, specjalisty radiodiagnostyki (I stopnia od 1996 i II stopnia od 1999 roku), która swoje doświadczenie z przeprowadzania badań USG zdobywała m.in. w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie (lata 2001-2004). Należy do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz do Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (European Society of Radiology). Badania USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych oraz inną diagnostykę z zakresu przepływów żylnych i tętniczych wykonuje na aparacie ultrasonograficznym Logiq P6 firmy General Electric.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych oferowane jest także w Gdyni przez Centrum Opieki Medycznej Extra-Med w znajdującej się tutaj Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Oprócz analizy tętnic i żył kończyn dolnych, pacjent może poddać się tutaj także analizie przepływu krwi w kończynach górnych oraz badaniom USG Doppler aorty, naczyń krezkowych, tętnic domózgowych (szyjnych i kręgosłupa) czy układu wrotnego. Ponadto wykonywana jest tutaj również diagnostyka dopplerowska innych struktur ciała z zakresu USG jamy opłucnej, USG pęcherza moczowego, płuc a także USG piersi, węzłów chłonnych i ślinianek.

Na badanie dopplerowskie tętnic i żył kończyn dolnych można udać również do Centrum USG Diagnoson, mieszczącego się w Gdańsku-Osowie. Placówka ta wyposażona jest w nowoczesny ultrasonograf aparat USG: Logiq S8 GE Healthcare, za pomocą którego lekarz może tutaj przeprowadzić nie tylko USG żył i tętnic kończyn dolnych, ale także badanie USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych oraz elastografię wątroby, piersi, tarczycy i tkanek miękkich.

Pacjenci szukali zabiegu usg doppler żył / tętnic kończyn dolnych w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…