O specjaliście

Lek. med. Mikołaj Pernak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczelnię ukończył w 1990 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. W 1994 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 1998 roku złożył kolejny egzamin, po którym otrzymał tytuł i uprawnienia specjalisty II stopnia w tej dziedzinie.

W czasie swojej długiej kariery zawodowej uczestniczył w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej. Kursy doskonalące przechodził w renomowanych ośrodkach zarówno w kraju, jak i za granicą. W 1999 roku otworzył prywatny gabinet specjalizujący się w tych dziedzinach medycyny.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Mikołaj Pernak jest chirurgiem ogólnym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mimo bogatego zasobu wiedzy medycznej nie zaprzestaje podnoszenia swoich kwalifikacji. Przechodzi kolejne kursy i zdobywa nowe dyplomy i certyfikaty, by móc w ten sposób służyć odwiedzającym jego gabinet pacjentom jak najlepszą jakością usług. Prócz sukcesywnego poszerzania oferty wykonywanych zabiegów doktor Pernak często występuje w charakterze eksperta w mediach. Między innymi, w 2012 roku wypowiadał się na łamach serwisu internetowego prestiztrojmiasto.pl, wyjaśniając czytelnikom tajniki nieinwazyjnej metody modelowania i konturowania ciała (w tym m.in. pośladków) z użyciem preparatu Macrolane oraz przeszczepu tłuszczu własnego pacjenta.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. M. Pernak

Lek. med. Mikołaj Pernak specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. W trakcie wykonywania usług wykorzystuje zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, a także stosuje sprawdzone preparaty renomowanych firm. Wśród oferowanych przez niego zabiegów można wymienić liposukcję Body-jet oraz lipolizę iniekcyjną, wykonywaną u pacjentów z mniejszymi obszarami nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zajmuje się powiększaniem piersi żelem Macrolane oraz modelowaniem i powiększaniem ust. Likwiduje cellulit i rozstępy, a także spłyca zmarszczki, stosując w tym celu nowoczesne systemy laserowe (laser frakcyjny CO2 oraz laser ablacyjny), wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego i preparaty toksyny botulinowej.

Doktor Pernak przeprowadza także zabiegi przeszczepu włosów i brwi innowacyjną metodą S.A.F.E.R.

Specjalista zajmuje się też laserową plastyką powiek i niwelowaniem niedoskonałości skóry, w tym włókniaków, naczyniaków i brodawek. Wykonuje zabiegi usuwania zmarszczek i blizn potrądzikowych laserem frakcyjnym CO2. Odwiedzający go pacjenci mogą poddać się również nieoperacyjnemu leczeniu żylaków i pajączków naczyniowych. Przeprowadza diagnostykę i leczenie u osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Mikołaj Pernak, wraz z cennikiem usług.

Piękno i Medycyna Dr Pernak, Gdańsk

Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549
8,6 / 10   •   Bardzo dobra   •  68 opinii
lek. Mikołaj Pernak
lek. Mikołaj Pernak
Umów wizytę w Piękno i Medycyna Dr Pernak:
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
 • Chirurgia plastyczna

 • Ginekologia estetyczna

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Certyfikaty

Lista 13 certyfikatów otrzymanych przez lek. Mikołaj Pernak, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

 • Certyfikat ukończenia kursu stosowania preparatu Restylane (dr Mikołaj Pernak)
 • Dr Pernak odbył szkolenie uprawniające do wykonywania zabiegu preparatem New Fill
 • Certyfikat szkolenia dla dr Pernaka z zakresu przywracania balansu tkanki tłuszczowej twarzy
 • dr Pernak ukończył kurs chirurgii plastycznej i estetycznej
 • Certyfikat Lipoliza iniekcyjna dla dr Mikołaja Pernaka
 • Warsztaty z zakresu stosowania preparatu Restylane dla dr Pernaka
 • Certyfikat kursu Macrolane dla dr Pernaka
 • Udział dr Pernaka w II międzynarodowym kongresie medycyny estetycznej
 • Kurs z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej pt "Non invasive face lift pack" ukończył dr Pernak
 • Szkolenie Macrolane dla dr Pernaka
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…