Odsysanie tłuszczu z brzucha Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdyni. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (18 km od Gdyni) w cenie 10900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Liposukcja brzucha w Gdyni - gdzie najlepiej?

Liposukcja to jedna z najczęściej stosowanych technik modelowania sylwetki, a także jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej. Pacjenci, decydujący się na odessanie tłuszczu, najczęściej chcą usunąć jego nadmiar z brzucha – zabieg taki można połączyć z abdominoplastyką (korekcją powłok brzusznych), co umożliwia jednoczasowe pozbycie się nadmiaru luźnej skóry na brzuchu. Zabieg przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej. Liposukcja brzucha może być przeprowadzona z zastosowaniem różnych metod: odsysanie tłuszczu z tego regionu ciała można wykonać techniką liposukcji wodnej Body Jet, metodą liposukcji wibracyjnej PAL, a także nowoczesną techniką liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo HD, która umożliwia kształtowanie pozostałej tkanki tłuszczowej na brzuchu w celu nadania mu bardziej smukłego, wysportowanego wyglądu.

Usuwanie tłuszczu z brzucha Gdyni: gdzie udać się na zabieg

Pacjenci, chcący przeprowadzić liposukcję brzucha, mogą skorzystać z oferty przyjmującej w Gdyni lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej oraz plastycznej, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Dobaczewska przeprowadza również odsysanie tłuszczu m.in. z ud czy pośladków, a zabieg w obrębie brzucha może być wykonany jednoczasowo z plastyką powłok brzusznych. W zależności od partii ciała, z której pacjent chce usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, dr Dobaczewska przeprowadza liposukcję w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Zmniejszanie ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu techniką liposukcji znajduje się też w ofercie gdyńskiej kliniki Derm-Estetyka. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z liposukcji innych obszarów ciała, np. bioder, talii czy ud, a pobrana w ten sposób tkanka tłuszczowa może zostać wykorzystana do modelowania ciała metodą lipotransferu. Po uprzednim przygotowaniu materiału z zastosowaniem techniki separacji komórek tłuszczowych AVDIVE lub zestawów PureGraft, tkankę tłuszczową można przeszczepić do piersi w celu ich ujędrnienia i powiększenia, a także wykorzystać do wypełniania zmarszczek lub powiększania ust.

Również Laguna Estetica oferuje swoim pacjentom liposukcję różnych części ciała - w ofercie znajduje się m.in. liposukcja brzucha. W ofercie znajduje się ponadto odsysanie tłuszczu z podbródka, pośladków czy talii, a także inne zabiegi modelujące sylwetkę, w tym plastyka brzucha pełna, miniabdoinoplastyka (korekcja dolnej części brzucha, bez przeniesienia pępka) oraz abdominoplastyka połączona z operacją przepukliny kresy białej lub z liposukcją. Przeprowadzane są tu również małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu urządzeniem Accent Ultra V.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…