Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący obrzezanie w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w InviMed Gdynia

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

ocena 4,7 / 5  (58 opinii)
lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

Obrzezanie Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Gdyni na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1100 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 2000 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Gdyni - gdzie najlepiej?

Obrzezanie to zabieg całkowitego bądź częściowego usunięcia skóry napletka z penisa, często będący postępowaniem z wyboru w przypadku stulejki. Oprócz medycznych powodów, obrzezanie może być również wykonane w przypadku trudności związanych z oddawaniem moczu, niekiedy jako następstwo infekcji napletka. Mający charakter rytuału, w niektórych kulturach wykonywany jest z  przyczyn religijnych, najczęściej u noworodków i młodych chłopców.

Cyrkumcyzja – amputacja napletka

Wadami patologicznymi w aspekcie operacyjnym oraz ich diagnozowaniem i leczeniem w zakresie układu moczowo-płciowego zajmuje się Clinica Medica – pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce północnej prywatny szpital zabiegowy, jaki powstał w 1996 r. Oddział Urologii oferuje m. in. zabiegi prącia, a oprócz operacji stulejki, obrzezania lub wędzidełka, chirurgicznie leczy także odklejenie napletka. Placówka realizuje profesjonalną opiekę lekarza operatora, ścisły nadzór pielęgniarski oraz dalszą opiekę.

Dermatochirurgią i chirurgią estetyczną zajmuje się zespół  Derm-art  – Naukowo-Badawczego i Naukowo-Szkoleniowego Ośrodka Dermatologii Estetycznej, Dermatochirurgii i Fotodermatologii pod kierunkiem prof. dr hab. med. Waldemara Placka, specjalisty dermatologa-wenerologa. Zakres usług obejmuje pełną diagnostykę oraz leczenie chorób skóry i przenoszonych drogą płciową. W ramach dermatochirurgii, oprócz usuwania kłykcin narządów płciowych, wykonywane jest także obrzezanie zarówno lecznicze, jak i rytualne. Zespół specjalistów tworzy m.in. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, specjalista dermatolog-wenerolog.

Leczeniem chorób i zaburzeń układu moczowego, a także diagnostyką i leczeniem zaburzeń w układzie płciowym u mężczyzn w każdym wieku zajmuje się lek. med. Narcyz Kiejnia, specjalista urologii. W ramach usług świadczy pełen zakres leczenia nieoperacyjnego oraz chirurgiczne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, m.in. stulejki, obrzezania i plastyki napletka, krótkiego wędzidełka oraz zabiegi estetyczne związane z usuwaniem kaszaków i blizn. Lek. med. Kiejnia jest specjalistą EBU od 2014 r., praktykę prywatną prowadząc od 2008 r. Związany jest również z Ambulatoryjną Opieką Specjalistyczną.

Obrzezanie należy również do oferty lek. med. Wiesława Moszczyńskiego, specjalisty urologa, który swoje usługi z zakresu urologii  realizuje w ramach Przychodni Lekarskiej Vip-Med NZOZ. Konsultacje i leczenie realizowane jest na podstawie kontraktu z NFZ, a warunkiem skorzystania z wizyty jest wcześniejsza rejestracja. Prywatna placówka, zlokalizowana w samym centrum Gdyni, przy ul. Armii Krajowej 38-42, oferuje szeroki zakres usług diagnostycznych i leczniczych we współpracy ze specjalistami takich dziedzin, jak np.: endokrynologii, seksuologii oraz psychologii. 

Urologią ogólną, onkologiczną oraz schorzeniami prącia i leczeniem męskiej niepłodności zajmuje się zespół urologów gdańskiej Kliniki Lifemedica. Tutaj, w zakresie prywatnych usług oprócz obrzezania wykonywane są operacje stulejki. Członkami zespołu są specjaliści urologii: dr n. med. Marcin Markuszewski, lek. med. Michał Jung oraz dr n. med. Jerzy Michajłowski, specjalista urologii, członek m.in. European Association of Urology (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego, związany również z Poradnią Urologiczną Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Dr n. med. Jerzy Michajłowski, który swoje zainteresowania naukowe skupia na leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, obrzezanie, plastykę napletka i wędzidełka oraz ujścia cewki moczowej świadczy również w ramach oferty jednej z wiodących prywatnych placówek dermatologicznych działających w Trójmieście – Clinica Dermatologica, jaka jest zlokalizowana w Gdańsku-Wrzeszczu. Zakres usług związanych z zabiegami dla mężczyzn obejmuje także laserowe usuwanie perlistych grudek prącia oraz odmładzanie prącia.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat obrzezanie