Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdynia

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez urologa, ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Beata Makowska

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdyni na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 5000 zł (leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT
  Gdańsk, Wileńska 44
  + koszt taśm

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  Gdańsk, Grunwaldzka 549
  cena dotyczy 1 zabiegu

  1500 zł

  Gdynia, 10 Lutego 16
  kolejny zabieg - 1000 zł; pakiet 2 zabiegów - 2900 zł; pakiet 3 zabiegów - 3700 zł

  2200 zł

  Kowale, Andromedy 3
  1500 zł- laserowa plastyka krocza u kobiet z użyciem sondy 90 stopni 1800 zł- plastyka laserowa z użyciem koszyczka i dwóch różnych sond laserowych w tym 360 stopni

  od 1500 zł
  do 1500 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą
  Gdańsk, Wileńska 44
  + koszt taśm

  od 5000 zł
  do 5000 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdyni - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Nietrzymanie moczu jest zaliczane do chorób społecznych, gdyż schorzenie to dotyka zarówno kobiety,  jak i mężczyzn, ogranicza wykonywane elementarnych życiowych czynności, np. pracy, oraz wymaga regularnej opieki lekarskiej. W każdym społeczeństwie średnio problem z inkontynencją ma od 10 do 15 % osób. W Polsce z NTM  boryka się ok. 4 milionów pacjentów - głównie są to osoby w podeszłym wieku, kobiety po porodach oraz w okresie menopauzy.

Gdzie w Gdyni można pozbyć się problemu z NTM

Leczeniem inkontynecji w Gdyni zajmuje się dr n. med. Joanna Bagińska, specjalista urolog od 2013 roku, posiadająca certyfikat FEBU (wydany przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne) potwierdzający jej umiejętności i kwalifikacje z dziedziny urologii. Dr Bagińska doświadczenie medyczne zdobywała na Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Gdyni. W dorobku naukowym doktor Bagińska posiada wiele publikacji o tematyce nietrzymania moczu u kobiet, np. artykuł wydany w "Przeglądzie Seksuologicznym" pt. "Wpływ leczenia operacyjnego wysiłkowego nietrzymania moczu z użyciem taśm na życie seksualne pacjentek" czy cykl wykładów na temat NTM w ramach programu, zorganizowanego przez Stowarzyszenie UroConti (rok 2007 i 2008).

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) to jeden z zabiegów, oferowanych w Gdyni przez Centrum Medyczne Nowe Orłowo. Wyposażone jest ono w nowoczesny laser MonaLisa Touch TM, za pomocą w placówce nie tylko leczy się inkontynencję, ale również rehabilituje rozluźnioną pochwę po porodzie oraz ujędrnia i obkurcza pochwę w okresie menopauzy. Z innych zabiegów ginekologii estetycznej w Centrum wykonuje się m.in. labioplastykę warg sromowych mniejszych i większych, rewitalizację warg sromowych kwasem hialuronowym  (Desiral), plastykę krocza i pochwy oraz uwypuklenie punktu G.

Pacjenci mający problem z nietrzymaniem moczu mogą w Gdyni udać się również do lek. med. Narcyza Kiejny, specjalisty z zakresu urologii, którym został w 2014 roku - posiada również certyfikat FEBU w urologii. Wiedzę i umiejętności kliniczne nabywał podczas pracy w Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Wśród leczonych przez niego schorzeń urologicznych można wymienić leczenie nietrzymania moczu naglące i wysiłkowe zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ponadto zajmuje się ostrym i przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego i nerek, leczeniem nowotworów układu moczowego i płciowego a także leczeniem zabiegowym na narządach płciowych, tj. usuwanie kaszaków, blizn i znamion, czy leczeniem krótkiego wędzidełka penisa.

 

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)