Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący usunięcie kaszaka w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa usunięcie kaszaka w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Usunięcie kaszaka Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 6 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 300 zł w Klinika Anti-Aging Invicta, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 472 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka w gdyńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Gdyni - gdzie najlepiej?

Kaszaki, czyli nieduże, kilkucentymetrowe guzki, tworzą się wskutek zaczopowania mieszków włosowych oraz gruczołów łojowych. Są to albo torbiele łojowe, albo cysty naskórkowe. Aby się ich pozbyć, można poddać się wycięciu chirurgicznemu zmiany wraz z całą jej zawartością. Podczas procedury lekarz dokonuje nacięcia fragmentu skóry w miejscu występowania kaszaka, by następnie wycisnąć zawartość. Jeśli natomiast guzek jest większy, specjalista wyłuszcza torbiel łojową, aby w przyszłości zmiana się nie odnowiła. W pierwszym przypadku zwykle nie ma konieczności szycia rany, natomiast w drugim zachodzi ona dość często. Zabieg wykonuje się każdorazowo w znieczuleniu miejscowym. Mniejsze zmiany można także usuwać przy pomocy laparoskopu.

Likwidacja kaszaka w Gdyni

Na usuniecie kaszaka można się udać do gabinetu lek. med. Janusza Sędzikowskiego. Jest on dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą chirurgii ogólnej drugiego stopnia, zajmującym się także zmianami skórnymi. Przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej. W 2008 roku brał udział w konferencji naukowo-szkoleniowej stowarzyszenia lekarzy dermatologów estetycznych, a także kilkukrotnie uczestniczył w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zajmuje się usuwaniem kaszaków, włókniaków, tłuszczaków, znamion oraz brodawek. Przy każdym z tych zabiegów przeprowadza badanie histopatologiczne.

Pacjent, borykający się z kaszakiem, może się udać do dr n. med. Karoliny Kondej, lekarza medycyny estetycznej oraz specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej. Doktor Kondej należy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje zabieg usuwania kaszaków metodą chirurgiczną, jak również przeprowadza likwidację blizn, brodawek oraz znamion barwnikowych.

Procedurę usuwania kaszaka przeprowadza w Gdyni także specjalista dermatolog-wenerolog dr n. med. Piotr Szlązak. Doktor Szlązak jest członkiem Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczył w Kursie Podstawowych Technik Operacyjnych w Dermatochirurgii, otrzymał także dyplom ukończenia kursu „Dermatoskopia praktyczna”. Doktor usuwa nie tylko torbiele łojowe czy nowotwory skóry, ale i leczy nawrotowe brodawki wirusowe na dłoniach oraz stopach. Ponadto, przeprowadza korekcję blizn lub likwidację tłuszczaków i włókniaków.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…