Leczenie żylaków nóg Gdynia i okolice

Szukasz doświadczonego flebologa w Gdyni lub w Trójmieście? Zastanawiasz się jak usunąć nieestetyczne zmiany na nogach? Współpracujemy z 7 najlepszymi klinikami, w których podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie metodę usunięcia żylaków nóg.

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie żylaków nóg, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gdyni. Leczenie żylaków nóg można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (18 km od Gdyni) w cenie 550 zł lub w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" w Sopocie (8 km od Gdyni). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lifemedica

Gdańsk, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3(18 km od Gdyni)
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  394 opinii

W porównaniu do metody chirurgicznej - jak niebo i ziemia, laser super! Szybki zabieg, prawie bezbolesny, dwie godziny po już mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście nie przemęczając nogi. ~ Marta (Laserowe leczenie żylaków)

  • Laserowe leczenie żylaków 4500 zł
  • Skleroterapia żylaków od 650 zł
  • Usuwanie żylaków Flebogrifzadzwoń
  • Klejenie żylaków 11000 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 250 zł

Leczenie żylaków nóg najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg najbliżej Gdyni na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 300 zł za skleroterapia żylaków natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 5500 zł (operacja żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg najbliżej Gdyni:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg najbliżej Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Gdyni - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych to nie tylko poważny problem kosmetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Nieleczone żylaki mogą prowadzić nawet do stanu zagrożenia życia. W leczeniu zachowawczym stosuje się opaski uciskowe oraz środki farmakologiczne. Niewielkie żylaki można leczyć również poprzez ich ostrzykiwanie (skleroterapia) środkiem chemicznym, który prowadzi do zamknięcia naczynia. Żylaki leczy się także m.in. za pomocą pary wodnej, lasera, fal radiowych oraz metodą klasyczną operacyjną.

Gdzie szukać pomocy?

W Sopocie osoby zmagające się z żylakami kończyn dolnych szukać mogą pomocy u lek. med. Marcina Trenknera, specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Przeprowadza on nieoperacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą EVLT. Wykonuje także usuwanie żylaków metodą operacyjną. Udać się można także do niego na skleroterapię piankową pod kontrolą USG. Pan Doktor zabiegi i konsultacje prywatne przeprowadza w Clinica Sopot znajdującej się w Dolnym Sopocie.

Leczeniem żylaków kończyn dolnym w Gdyni zajmuje się również lek. med. Alina Kierznikowicz, chirurg ogólny, która przyjmuje pacjentów również w Clinica Sopot. Uczestniczyła w wielu konferencjach z z zakresu chirurgii naczyniowej, w tym konferencji „Flebologia Estetyczna”. Doświadczenie zdobywała m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej 7 Szpitala Marynarki wojennej w Gdańsku Oliwie. Z zakresu usuwanie żylaków przeprowadza zabiegi skleroterapii oraz zabiegi operacyjne, takie jak usunięcie głównych niewydolnych pni żylnych żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej. Jej oferta obejmuje także leczenie żylaków za pomocą energii światła laserowego EVLT oraz energii pary wodnej RF.

Przy początkowym stadium żylaków (zmiany śródskórne, pajączki) można udać się do kliniki Care Medica, mieszczącej się w Nowym Orłowie w Gdyni, gdzie wykonywany jest nieinwazyjny zabieg skleroterapii, tzn. ostrzykiwania naczyń żylnych. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych i nazywany jest zabiegiem jednego dnia.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…