Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Gdyni. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Lifemedica w Gdańsku (18 km od Gdyni) w cenie 200 zł lub w Cambridge Medical w Gdańsku (18 km od Gdyni) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 5 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Gdańsk, najwyższa to 400 zł, natomiast średni koszt to 240 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Gdyni:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Gdyni - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe, popularnie nazywane kurzajkami, są zmianami wirusowymi o łagodnym charakterze. Można je usunąć metodą chirurgiczną, techniką krioterapii, a także metodą laserową, która jest bezpieczna dla pacjenta, nie pozostawia blizn na skórze, a jej efekt jest trwały. Laserowe usunięcie brodawki wirusowej polega na odparowaniu jej energią lasera. Zabieg może być wykonany bez znieczulenia lub na życzenie pacjenta po wcześniejszym zastosowaniu żelu znieczulającego.

Gdzie w Gdyni można się umówić na laserowe usunięcie brodawki wirusowej

Na laserowy zabieg usunięcia brodawek wirusowych i kurzajek można się umówić do Kliniki Anti-Aging INVICTA. Placówka oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetyki profesjonalnej, jak również dostęp do diagnostyki laboratoryjnej, obejmującej badanie histopatologiczne wycinka. Znamiona takie jak włókniaki, brodawczaki, naczyniaki rubinowe czy kłykciny usuwane przy pomocy certyfikowanego lasera gazowego CO2, jak również podczas zabiegów kriochirurgicznych.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem ma w swojej ofercie również dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło, specjalista dermatolog i wenerolog. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego AM w Gdańsku, a także studiów doktoranckich w Klinice i Katedrze Chorób Skórnych i Wenerycznych AM w Gdańsku. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Society for Dermatological Research. Kwalifikacje zawodowe podnosi, uczestnicząc w kursach i szkoleniach naukowych - ukończyła m.in. „Szkolenie z zakresu obsługi i zastosowania laserów dermatologicznych Alma Lasers oraz systemu częstotliwości radiowej Accent”, „Szkolenie z zakresu obsługi i zastosowania lasera dermatologicznego Arion firmy WaveLight”, a także kurs „Techniki laserowe e dermatologii estetycznej – cz.I. Usuwanie nadmiernego owłosienia, naczyń, stanów przednowotworowych, nowotworów skóry i przebarwień”.

Również Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry Proderm specjalizuje się w chirurgii łagodnych, jak również nowotworowych zmian skórnych. Klinikę prowadzi dr n. med. Anna Tobola, specjalista dermatolog i wenerolog. Brodawki wirusowe, kłykciny, włókniaki i ziarniaki usuwane są tu laserem CO2, którego wiązki laserowe pozwalają na likwidację zmian w trudno dostępnych obszarach skóry (np. w obrębie narządów płciowych, powiek). Specjaliści pracujący w Centrum należą do Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…