Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Gdynia

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Ultraderm, najwyższa to 2200 zł, natomiast średni koszt to 1600 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w gdyńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Gdyni - gdzie najlepiej?

Zabieg powiększania punktu G za pomocą kwasu hialuronowego wykonywany jest w celu zwiększenia doznań seksualnych kobiety w trakcie stosunków płciowych. Przeznaczony jest dla pacjentek, niezadowolonych ze swojego życia seksualnego na tle doznań erotycznych oraz dla pań, które nie potrafią osiągać orgazmu pochwowego. Zabieg jest metodą niechirurgiczną i nieinwazyjną, trwa kilkanaście sekund i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Ginekolog za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykuje preparat zawierający kwas hialuronowy w punkt G pacjentki, dzięki czemu miejsce to zostaje powiększone, uwydatnione i ujędrnione. Efekty utrzymują się około 4 miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu pacjentki.

Gdzie w Gdyni można powiększyć punkt G za pomocą kwasu hialuronowego

Na zabieg uwydatniania punktu G iniekcją kwasu hialuronowego można udać się na terenie Gdyni do Holistic Clinic, znajdującej się w Tritum Business Park. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest tutaj także do zwiększania objętości warg sromowych większych oraz ujędrniania warg sromowych. Z innych przeprowadzanych tutaj zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej można się poddać także lipolizie wzgórka łonowego, obkurczaniu warg sromowych większych za pomocą fal radiofrekwencyjnych (aparatem EXILIS INTIMA) oraz rewitalizacji pochwy przy użyciu lasera Mona Lisa Touch czy liftingowi pochwy przy wykorzystaniu nici  Vaginal Narrower.

Lekarzem, zajmującym się iniekcją kwasu hialuronowego do punktu G w celu jego zwiększenia, jest lek. med. Jerzy Kubik, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1983 i II stopnia w 1988 roku), przyjmujący swoje pacjentki w Gdyni. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Nie tylko wykonuje powiększanie punktu G za pomocą kwasu hialuronowego, ale także zajmuje się innymi zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej. W jego ofercie znajduje się powiększanie warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego, zabiegi z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch (rewitalizacja pochwy, plastyka warg sromowych, leczenie nietrzymania moczu) oraz laserowe usuwanie nadżerek.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym oferowane jest również przez Klinikę Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj preparat Desirial Plus (zawierający kwas hialuronowy), za pomocą którego lekarz może także zrewitalizować wargi sromowe oraz pochwę pacjentki. W placówce stosowany jest także laser Mona Lisa Touch, wykorzystywany do odmłodzenia okolic intymnych.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Gdańsk oraz Wejherowo.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym