Operacje i leczenie zatok Łódź

Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt

Łódź, ul. Mikołaja Kopernika 72 lok. 169
9,9 / 10  •  Znakomita  •  157 opinii
  • Operacja endoskopowa zatok od 6500 zł
  • Operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ z usunięci... od 8000 zł
  • Operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ z korekcją... 10500 zł
  • Operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ z plastyką... od 10000 zł
  • Konsultacja laryngologiczna 220 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie zatok w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacje i leczenie zatok w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

dr n. med. Jacek Schmidt

laryngolog

w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt

10 / 10

Operacje i leczenie zatok Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie zatok w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 150 zł za płukanie zatok metodą Proetza natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 10500 zł (operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ z korekcją przegrody nosa).

Ile kosztuje operacje i leczenie zatok w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie zatok w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie zatok w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie zatok w innych miastach.

Operacje i leczenie zatok w Łodzi - gdzie najlepiej?

Podstawą prawidłowego leczenia zatok jest właściwie postawiona diagnoza. W tym celu, oprócz dokładnego wywiadu, przeprowadza się również endoskopowe badania jam nosa oraz - w razie potrzeby - tomografię komputerową zatok przynosowych. Wśród objawów zapalenia zatok wymienia się uciążliwe bóle w ich okolicach (np. ból w okolicy czoła). Jedną z najskuteczniejszych metod ich leczenia jest endoskopowa operacja zatok FESS.

Leczenie zachowawcze oraz operacyjne przewlekłego zapalenia zatok w Łodzi – gdzie szukać pomocy

Leczenie zachowawcze i operacyjne przewlekłych stanów zapalnych zatok w swojej ofercie posiada lek. med. Wojciech Kałużny, otolaryngolog. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Laryngologii w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Ukończył wiele szkoleń z zakresu leczenia schorzeń zatok, w tym szkolenie „Przewlekłe zapalenia zatok przynosowych oraz chirurgia czynnościowa zatok przynosowych FESS”. Przeprowadza endoskopowe operacje zatok przynosowych FESS, wykonać można u niego również operację przecięcia lub usunięcia migdałków podniebiennych przy użyciu noża elektrycznego, operację krzywej przegrody nosa oraz endoskopową operację usunięcia polipów nosa przy użyciu noża ssąco-obrotowego.

Na leczenie zachowawcze i operacyjne zatok przynosowych i nosa za pomocą metody endoskopowej udać się można również do dr n. med. Magdaleny Łapienis, specjalisty otolaryngologii. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. M. Konopnickiej w Łodzi. Ukończyła II Praktyczny Kurs Chirurgii Nosa i Zatok Przynosowych. Oprócz samej operacji endoskopowej zatok FESS, przeprowadza także zabiegi łączone (endoskopową operację zatok z usunięciem polipów, z operacją przegrody nosa oraz endoskopową operację zatok wraz z usunięciem polipów i zabiegiem przegrody nosa). Jej oferta obejmuje również operację przegrody nosa wraz z zmniejszeniem małżowin nosowych.

W Łodzi operacje i leczenie zatok w swojej ofercie ma także Szpital Prywatny Salve. Wykonywane są w nim operacje endoskopowe, dzięki czemu pacjent może opuścić placówkę już 24 godziny po zabiegu. Oferta szpitala obejmuje endoskopową operację zatok FESS, która w razie potrzeby jest łączona z zabiegiem usunięcia polipów lub z zabiegiem krzywej przegrody nosa wraz z zmniejszeniem małżowin nosowych. Do ośrodka udać się można również na operację usunięcia migdałków podniebiennych oraz operację usunięcia trzeciego migdałka połączoną z podcięciem migdałków lub z drenażem uszu.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie zatok w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie zatok

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…