Operacje i leczenie zatok Gliwice

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący operacje i leczenie zatok w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacje i leczenie zatok w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

lek. Grzegorz Duszel

otolaryngolog

w Klinika Nova

9,0 / 10

Operacje i leczenie zatok Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie zatok w Gliwicach na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 100 zł za płukanie zatok metodą Proetza natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 8000 zł (operacja zatoki szczękowej FESS).

Ile kosztuje operacje i leczenie zatok w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie zatok w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie zatok w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie zatok w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie zatok w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat operacje i leczenie zatok

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…