Operacje i leczenie zatok Kraków

Operacje i leczenie zatok Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie zatok w Krakowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 100 zł za punkcja zatok natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 6500 zł (operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ).

Ile kosztuje operacje i leczenie zatok w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie zatok w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie zatok w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ
  Kraków, Dąbska 11

  od 6500 zł
  do 6500 zł

 • Punkcja zatok
  Kraków, Dąbska 18N
  Punkcja zatok jednostronna - od 500 zł Punkcja zatok dwustronna - od 800 zł obowiązkowy wymaz z nosogradła na obecność koronawirusa - 100 zł

  od 100 zł
  do 100 zł

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie zatok w innych miastach.

Operacje i leczenie zatok w Krakowie - gdzie najlepiej?

Wśród głównych objawów zapalenia zatok wymienia się uciążliwe i powtarzające się bóle w ich okolicach. W ich leczeniu najważniejsze znaczenie ma właściwa i odpowiednio postawiona diagnoza, po którą należy się udać do specjalisty z zakresu laryngologii. Trafne rozpoznanie pomoże wdrożyć odpowiednie leczenie, które pozwoli wyeliminować problem. Pełna diagnostyka obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie endoskopowe jam nosa ora tomografię komputerową zatok przynosowych. Obecnie w zakresie leczenia operacyjnego zmian zapalnych zatok przeprowadza się najczęściej Funkcjonalną Endoskopową Operację Zatok (FESS), która polega na usunięciu wspomnianych zmian w obrębie ujść zatok przynosowych odpowiadających za zaburzenia prawidłowej wentylacji zatok przynosowych.

Leczenie nieinwazyjne oraz operacyjne przewlekłego zapalenia zatok w Krakowie – gdzie szukać pomocy

Leczenie operacyjne przewlekłych stanów zapalnych zatok w swojej ofercie posiada dr n. med. Paweł Dobosz, specjalista laryngolog. Specjalizuje się w chirurgii zatok przynosowych oraz nosa. Wykonuje endoskopowe operacje zatok FESS, jego oferta obejmuje także chirurgiczne leczenie chrapania, zabiegi chirurgiczne przegrody nosowej oraz zabiegi chirurgiczne małżowin nosowych. Przeprowadza również leczenie niedosłuchu metodą implantów słuchowych na przewodnictwo kostne.

Na operacje i leczenie zatok w Krakowie udać się można także do lek. med. Macieja Sokoła, specjalisty z zakresu otolaryngologii. Doświadczenie zdobywał pełniąc funkcję kierownika pracowni endoskopii w Klinicznym Oddziale Otolaryngologii Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Oprócz diagnostyki i leczenia farmakologicznego zapalenia zatok, wykonuje także operacje, mające na celu poszerzenie ujść zatok do jamy nosowej metodą endoskopową, która pozwala przywrócić prawidłowy pasaż powietrza przez nos i zatoki (bez konieczności cięć na twarzy).Przeprowadza także chirurgiczne leczenie bezdechów sennych i chrapania, zabiegi korekcji przegrody nosa oraz operacje usunięcia migdałków podniebiennych.

Pomocy z zakresu leczenia zatok szukać można również w Specjalistycznym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Laryngolog” w Krakowie. Placówka funkcjonuje od 2001 roku i świadczone są w niej usługi zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zakres usług laryngologicznych obejmuje konsultację, wstępny wywiad lekarski, diagnozę, proces leczenia oraz opiekę pooperacyjną. W ośrodku, oprócz leczenia farmakologicznego zatok, przeprowadzane są także endoskopowe operacje zatok FESS. Oferta placówki obejmuje także usuwanie migdałków oraz plastykę skrzywionej przegrody nosowej. W zakładzie wykonać można również USG zatok.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie zatok w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat operacje i leczenie zatok

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…