Tomografia komputerowa Kraków i okolice

Chcesz wykonać tomografię komputerową w Krakowie i szukasz w tym celu najlepszej placówki? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 3 klinik, które dysponują urządzeniem, jakim jest tomograf. Sprawdź ceny poszczególnych badań i dowiedz się, gdzie warto wykonać TK w stolicy Małopolski. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę w wybranej placówce!

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą tomografia komputerowa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Krakowa. Tomografia komputerowa można przeprowadzić m.in. w Starmedica - Centrum Diagnostyki Obrazowej w Puławach w Puławach (207 km od Krakowa) w cenie 320 zł lub w DenticaNova Stara Iwiczna (236 km od Krakowa) gdzie cena za tomografia komputerowa wynosi 280 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

Katowice, ul. Strzelecka 9(70 km od Krakowa)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  154 opinii

Obsługa na wysokim poziomie. Szybko i sprawnie przeprowadzone badania. Życzliwy personel:) ~ Karolina

 • Tomografia komputerowa głowy od 200 zł
 • Tomografia komputerowa zatok od 200 zł
 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej od 260 zł
 • Tomografia komputerowa kości skroniowych 260 zł

  Tomografia komputerowa najbliżej Krakowa - cena

  Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa najbliżej Krakowa na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 200 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 500 zł (tomografia komputerowa szczęki).

  Ile kosztuje tomografia komputerowa w najbliższej odległości od Krakowa?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa najbliżej Krakowa:

  cena minimalna
  cena maksymalna

  Tabela cen tomografia komputerowa najbliżej Krakowa

  Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

  Tomografia komputerowa w Krakowie - gdzie najlepiej?

  Tomografia komputerowa to nowoczesna metoda diagnostyczna, wykorzystująca promienie rentgenowskie. Ma ona szerokie zastosowanie praktycznie we wszystkich gałęziach medycyny, począwszy od stomatologii, poprzez diagnostykę chorób kości aż po monitorowanie stanu mózgu. Badania TK są bezbolesne i można przeprowadzać je z podaniem środka kontrastującego lub bez. Kontrast pozwala na bardziej dokładne uwidocznienie ewentualnych zmian, jednak nie w każdym przypadku jest niezbędny.

  Sala operacyjna w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego Sala operacyjna w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

  Gdzie na tomografię komputerową w Krakowie?

  Badania techniką tomografii komputerowej w Krakowie są dostępne w Centrum Medycznym iMed24 (dzielnica Czyżyny). Placówka oferuje szeroki zakres procedur TK, obejmujących m.in.:

  • tomografię kręgosłupa i stawów
  • tomografię głowy i zatok
  • tomografię stomatologiczną
  • angiografię

  Badania są przeprowadzane bez kontrastu lub po jego uprzednim podaniu (jeżeli istnieje takie wskazanie), a dodatkowo istnieje możliwość zastosowania znieczulenia przed procedurą. W placówce można również poddać się mammografii i USG.

  Tomografia komputerowa na NFZ w Krakowie

  Przeprowadzenie tomografii komputerowej jest możliwe w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, po uprzednim otrzymaniu skierowania. W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że z reguły wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania - w Krakowie jest to od miesiąca do nawet ośmiu tygodni. Jeśli zależy nam więc na szybkim przeprowadzeniu badania, warto zapoznać się z ofertą prywatnych placówek, do których kolejki są znacznie krótsze.

  Pozostałe placówki w Małopolsce

  Sala operacyjna w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego Sala operacyjna w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

  Na badania metodą tomografii komputerowej udać się można również do Szpitala Zakonu Bonifratrów św Jana Grandego, gdzie procedury TK wykonywane są przy użyciu nowoczesnego 32-rzędowego spiralnego tomografu komputerowego AQUILION 32 firmy Toshiba. Badania TK w placówce przeprowadzane są, w zależności od wskazań, z zastosowaniem kontrastu lub bez niego, a w ofercie znajdują się także inne procedury diagnostyczne, w tym RTG (m.in. kręgosłupa, stawów czy klatki piersiowej), USG oraz badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

  Pacjenci chcący skorzystać z badań TK w Krakowie, mogą udać się też do Centrum Medycznego Scanmed, które dysponuje wysokiej klasy tomografem firmy GE, wyposażonym w diagnostyczną stację lekarską Advantage Workstation Volume Share oraz specjalistyczne oprogramowanie ortopedyczne służące do wizualizacji 2D i 3D stawów oraz kości.

  Tomografia komputerowa. Cena w Krakowie

  Za tomografię zatok w Krakowie zapłacimy minimum 179 zł, a za podanie kontrastu - dodatkowe 99 zł. Najdroższa jest angiografia TK aorty piersiowej lub brzusznej - badanie to kosztuje 385 zł.

  Więcej na temat tomografia komputerowa

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…