Tomografia komputerowa Warszawa

Tomografia komputerowa to badanie wykonywane w przypadku podejrzenia wielu chorób, m.in. neurologicznych i onkologicznych. Jego dużą zaletą jest fakt, iż jest ono nieinwazyjne i bezbolesne. Oto lista 10 klinik w Warszawie, w ofercie których znajduje się tomografia. Chcesz umówić się na wizytę? Nim to zrobisz, porównaj ceny i przeczytaj opinie o poszczególnych placówkach.

Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Tomografia komputerowa Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa w Warszawie na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 200 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 609 zł (tomografia komputerowa jamy brzusznej).

Ile kosztuje tomografia komputerowa w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen tomografia komputerowa w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Tomografia komputerowa głowy
Piaseczno, Mickiewicza 39
300 zł - Tomografia komputerowa głowy i twarzoczaszki

200 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46
275 zł -TK głowy 375 zł -TK głowy z kontrastem, TK głowy dwufazowe z kontrastem 425 zł -TK głowy - perfuzja

od 275 zł do 425 zł

Warszawa,

280 zł

Tomografia komputerowa kości skroniowych
Warszawa, Broniewskiego 3

260 zł

Warszawa,

350 zł

Tomografia komputerowa uszu
Piaseczno, Mickiewicza 39

250 zł

Warszawa, Wałbrzyska 11
TK ucha środkowego

380 zł

Warszawa, Broniewskiego 3

260 zł

Tomografia komputerowa zatok
Piaseczno, Mickiewicza 39

200 zł

Warszawa, Wałbrzyska 11
bez opisu

280 zł

Warszawa, Broniewskiego 3
+ 90 zł opis

260 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46

275 zł

Warszawa,

280 zł

Tomografia komputerowa klatki piersiowej
Piaseczno, Mickiewicza 39

250 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46
300 zł - bez kontrastu 400 zł -dwufazowe 500 zł - dwufazowe (zatorowość / volumentria) 574 zł - z kontrastem 600 zł - klatki piersiowej i jamy brzusznej

od 300 zł do 600 zł

Warszawa,
630 zł - TK jamy brzusznej i klatki piersiowej

350 zł

Tomografia komputerowa jamy brzusznej
Piaseczno, Mickiewicza 39

250 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46
400 zł -TK jamy brzusznej bez kontrastu 450 zł - TK jamy brzusznej dwufazowe z kontrastem 500 zł - TK jamy brzusznej - badanie wielofazowe z kontrastem 609 zł - TK jamy brzusznej z kontrastem

od 400 zł do 609 zł

Warszawa,
630 zł - TK jamy brzusznej i klatki piersiowej

350 zł

Tomografia komputerowa stawu biodrowego
Warszawa, Pory 78

od 580 zł do 580 zł

Piaseczno, Mickiewicza 39

250 zł

Warszawa, Broniewskiego 3

350 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46

400 zł

Warszawa,

350 zł

Tomografia komputerowa stawu kolanowego
Warszawa, Pory 78

od 580 zł do 580 zł

Piaseczno, Mickiewicza 39

250 zł

Warszawa, Broniewskiego 3

350 zł

Warszawa, Wałbrzyska 46

400 zł

Warszawa,

350 zł

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

Tomografia komputerowa w Warszawie - gdzie najlepiej?

Tomografia komputerowa to jedno z badań, dzięki któremu możliwe jest dokładne zobrazowanie zmian zachodzących w ludzkim ciele. Działanie tomografu opiera się na promieniach rentgenowskich, jednak generowana przez urządzenia dawka jest w pełni bezpieczna i nieszkodliwa. Czy na badanie tomografem trzeba otrzymać skierowanie? Które warszawskie placówki dysponują urządzeniem, jakim jest tomograf komputerowy?

Gabinet zabiegowy w DenticaNova Gabinet zabiegowy w DenticaNova

Tomografia komputerowa. Warszawa i okolice

Jedną z warszawskich placówek, które posiadają tomograf jest zlokalizowana na Woli Radiologica Wola. Badania są tu przeprowadzane z użyciem 16-rzędowego tomografu komputerowego Emotion firmy Siemens. Oferta pracowni obejmuje m.in. tomografię komputerową głowy, szyi i kręgosłupa, a także tomografię jamy brzusznej.

Osoby, które poszukują ośrodka diagnostyki obrazowej na Mokotowie mogą wybrać się do Centrum Medycznego Krajmed. Pacjenci mogą tu poddać się tomografii ucha środkowego oraz tomografii zatok. W tomografii stawów (m.in. barkowego, łokciowego i biodrowego) specjalizuje się natomiast położone na Żoliborzu Centrum Medyczne Gamma. W ofercie placówki znajduje się także tomografia komputerowa nadgarstka.

Badanie TK w stolicy, wg dzielnic

Do grona warszawskich placówek, w których wykonywane jest badanie tomografem, należą także:

  • Carolina Medical Center (Warszawa Mokotów), w której można wykonać m.in. tomografię miednicy, tomografię komputerową stawów i kręgosłupa. Placówka ta dołączyła do Kliniki.pl w 2018 roku.
  • Elektoralna Dental Clinic (Warszawa Wola), gdzie można poddać się tomografii stomatologicznej
  • Centrum Medyczne BEST-MED (Warszawa Ochota),  w którym dostępna jest m.in. tomografia komputerowa głowy, szyi i płuc
  • Optimum Klinika Głowy i Szyi (Warszawa Żoliborz), gdzie możliwe jest wykonanie tomografii kości skroniowych i uszu

Pozostałe placówki

Na badanie tomografii komputerowej w Warszawie można udać się także do Medycznego Centrum Diagnostycznego Voxel, w którym świadczone są wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii. Do Centrum udać się można m.in. na TK serca (calcium score, czyli ocena zwapnień w naczyniach wieńcowych) oraz ocenę stawu kolanowego z uwzględnieniem TT-TG.

W Warszawie badania metodą tomografii komputerowej przeprowadzane są także w jednej z pracowni LUX MED Diagnostica (na terenie Szpitala Bielańskiego). W trakcie badań TK wykorzystywany jest 64-rzędowy tomograf komputerowy Siemens Somatom Definition AS. Oferta pracowni obejmuje m.in. badanie tomografią komputerową głowy, szyi i kręgosłupa, a także serca, jamy brzusznej oraz stawów i tkanek miękkich w kończynach.

W swojej ofercie diagnostykę metodą tomografii komputerowej ma również Centrum Medyczne Alfa Lek. Badania TK w placówce przeprowadzane są 64-rzędowym aparatem SOMATOM Perspective. Za jego pomocą wykonuje się m.in. tomografię komputerową głowy, dowolnego odcinka kręgosłupa, jamy brzusznej i miednicy małej, a także klatki piersiowej oraz szczęki. Do Centrum udać się można również na tomografię całego ciała po urazach wielonarządowych (tzw. trauma-scan).

Tomografia w Warszawie na NFZ

Ze względu na to, iż podczas badania tomografem komputerowym generowane są promienie rentgenowskie, nie można wybrać się na nie bez skierowania. Uwaga: stosownego dokumentu nie wystawi nam lekarz pierwszego kontaktu, a jedynie lekarz specjalista (np. neurolog), który posiada kontrakt z NFZ. Podejmie on także decyzję co do tego, czy badanie powinno być przeprowadzone z zastosowaniem środka kontrastującego.

Cena tomografii komputerowej w stolicy

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Cena tomografii komputerowej jest uzależniona od wielu czynników. Na ostateczny koszt wpływ ma m.in. rodzaj badanego obszaru, ewentualne podanie kontrastu oraz renoma danej placówki i znajdujący się w niej sprzęt. I tak, w Warszawie za tomografię zatok zapłacimy średnio 250 zł. Tomografia kręgosłupa szyjnego to już wydatek rzędu 300 zł, a tomografia nadgarstka - 350 zł. Dodatkowo płatny jest kontrast, którego podanie kosztuje zwykle od 100 do 200 zł.

Pacjenci szukali zabiegu tomografia komputerowa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.