Tomografia komputerowa Warszawa

Tomografia komputerowa to badanie wykonywane w przypadku podejrzenia wielu chorób, m.in. neurologicznych i onkologicznych. Jego dużą zaletą jest fakt, iż jest ono nieinwazyjne i bezbolesne. Oto lista 10 klinik w Warszawie, w ofercie których znajduje się tomografia. Chcesz umówić się na wizytę? Nim to zrobisz, porównaj ceny i przeczytaj opinie o poszczególnych placówkach.

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa
Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Tomografia komputerowa Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa w Warszawie na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 300 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 600 zł (tomografia komputerowa klatki piersiowej).

Ile kosztuje tomografia komputerowa w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen tomografia komputerowa w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Tomografia komputerowa głowy
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  CT głowy - szczęki, żuchwy do założenia implantów - 330 zł CT głowy - perfuzja 550 zł CT głowy z kontrastem - 450 zł Podanie kontrastu Gadovist 15 ml - 300 zł

  430 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  TK - Tomografia komputerowa głowy - od 420 zł TK - Tomografia komputerowa - głowy, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1920 zł TK - Tomografia komputerowa głowy - perfuzja mózgowa - od 690 zł

  od 420 zł
  do 420 zł

 • Tomografia komputerowa kości skroniowych
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Podanie kontrastu Gadovist 2,5 ml - 150 zł

  540 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8

  od 510 zł
  do 510 zł

  Stara Iwiczna, Nowa 4a

  400 zł

 • Tomografia komputerowa uszu
  Warszawa, Bacha 2
  TK ucha środkowego

  380 zł

 • Tomografia komputerowa zatok
  Warszawa, Bacha 2
  bez opisu

  300 zł

  Warszawa, Broniewskiego 3
  + 120 zł opis

  320 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46

  370 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8

  od 390 zł
  do 390 zł

 • Tomografia komputerowa klatki piersiowej
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  dwufazowe (zatorowość / volumentria) - 550 zł CT klatki piersiowej i jamy brzusznej - 660 zł CT klatki piersiowej i jamy brzusznej z kontrastem - 800 zł CT klatki piersiowej bez kontrastu - 450 zł CT klatki piersiowej z kontrastem - 650 zł Podanie kontrastu Magnevist 5 ml0

  600 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  TK - Tomografia komputerowa klatki piersiowej - od 480 zł TK - Tomografia komputerowa klatki piersiowej - perfuzja płuc - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa klatki piersiowej (wolumetria) - od 480 zł TK - Tomografia komputerowa - klatki piersiowej i jamy brzusznej - od 990 zł TK - Tomografia komputerowa - klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1500 zł TK - Tomografia komputerowa klatki piersiowej niskodawkowa - od 480 zł

  od 480 zł
  do 480 zł

  Stara Iwiczna, Nowa 4a
  Tomografia komputerowa klatki piersiowej (wolumetria) - 500 zł Tomografia komputerowa klatki piersiowej i jamy brzusznej - 800 zł Tomografia komputerowa klatki piersiowej niskodawkowa - 420 zł Tomografia komputerowa klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - 1 200 zł Tomografia komputerowa szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - 1 350 zł

  420 zł

 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  CT klatki piersiowej i jamy brzusznej - 660 zł CT klatki piersiowej i jamy brzusznej z kontrastem - 800 zł jamy brzusznej bez kontrastu - 440 zł CT jamy brzusznej z kontrastem - 670 zł CT jamy brzusznej dwufazowe z kontrastem - 600 zł CT jamy brzusznej - badanie wielofazowe z kontrastem - 650 zł Podanie kontrastu CT - Ultravist 370 50 ml - 50 zł

  510 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - od 510 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja nerek - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja wątroby - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej i miednicy mniejszej - od 1020 zł TK - Tomografia komputerowa - jamy brzusznej trójfazowa - od 510 zł TK - Tomografia komputerowa - wenografia jamy brzusznej - od 690 zł

  od 510 zł
  do 510 zł

  Stara Iwiczna, Nowa 4a
  Tomografia komputerowa jamy brzusznej trójfazowa - 420 zł Tomografia komputerowa klatki piersiowej i jamy brzusznej - 800 zł Tomografia komputerowa klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - 1 200 zł Tomografia komputerowa szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - 1 350 zł

  420 zł

 • Tomografia komputerowa stawu biodrowego
  Warszawa, Pory 78

  od 580 zł
  do 580 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46

  510 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8

  od 490 zł
  do 490 zł

 • Tomografia komputerowa stawu kolanowego
  Warszawa, Pory 78

  od 580 zł
  do 580 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46

  510 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8

  od 490 zł
  do 490 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

Tomografia komputerowa w Warszawie - gdzie najlepiej?

Tomografia komputerowa to jedno z badań, dzięki któremu możliwe jest dokładne zobrazowanie zmian zachodzących w ludzkim ciele. Działanie tomografu opiera się na promieniach rentgenowskich, jednak generowana przez urządzenia dawka jest w pełni bezpieczna i nieszkodliwa. Czy na badanie tomografem trzeba otrzymać skierowanie? Które warszawskie placówki dysponują urządzeniem, jakim jest tomograf komputerowy?

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Tomografia komputerowa. Warszawa i okolice

Jedną z warszawskich placówek, które posiadają tomograf jest zlokalizowana na Woli Radiologica Wola. Badania są tu przeprowadzane z użyciem 16-rzędowego tomografu komputerowego Emotion firmy Siemens. Oferta pracowni obejmuje m.in. tomografię komputerową głowy, szyi i kręgosłupa, a także tomografię jamy brzusznej.

Osoby, które poszukują ośrodka diagnostyki obrazowej na Mokotowie mogą wybrać się do Centrum Medycznego Krajmed. Pacjenci mogą tu poddać się tomografii ucha środkowego oraz tomografii zatok. W tomografii stawów (m.in. barkowego, łokciowego i biodrowego) specjalizuje się natomiast położone na Żoliborzu Centrum Medyczne Gamma. W ofercie placówki znajduje się także tomografia komputerowa nadgarstka.

Badanie TK w stolicy, wg dzielnic

Do grona warszawskich placówek, w których wykonywane jest badanie tomografem, należą także:

 • Carolina Medical Center (Warszawa Mokotów), w której można wykonać m.in. tomografię miednicy, tomografię komputerową stawów i kręgosłupa. Placówka ta dołączyła do Kliniki.pl w 2018 roku.
 • Elektoralna Dental Clinic (Warszawa Wola), gdzie można poddać się tomografii stomatologicznej
 • Centrum Medyczne BEST-MED (Warszawa Ochota),  w którym dostępna jest m.in. tomografia komputerowa głowy, szyi i płuc
 • Optimum Klinika Głowy i Szyi (Warszawa Żoliborz), gdzie możliwe jest wykonanie tomografii kości skroniowych i uszu

Pozostałe placówki

Na badanie tomografii komputerowej w Warszawie można udać się także do Medycznego Centrum Diagnostycznego Voxel, w którym świadczone są wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii. Do Centrum udać się można m.in. na TK serca (calcium score, czyli ocena zwapnień w naczyniach wieńcowych) oraz ocenę stawu kolanowego z uwzględnieniem TT-TG.

W Warszawie badania metodą tomografii komputerowej przeprowadzane są także w jednej z pracowni LUX MED Diagnostica (na terenie Szpitala Bielańskiego). W trakcie badań TK wykorzystywany jest 64-rzędowy tomograf komputerowy Siemens Somatom Definition AS. Oferta pracowni obejmuje m.in. badanie tomografią komputerową głowy, szyi i kręgosłupa, a także serca, jamy brzusznej oraz stawów i tkanek miękkich w kończynach.

W swojej ofercie diagnostykę metodą tomografii komputerowej ma również Centrum Medyczne Alfa Lek. Badania TK w placówce przeprowadzane są 64-rzędowym aparatem SOMATOM Perspective. Za jego pomocą wykonuje się m.in. tomografię komputerową głowy, dowolnego odcinka kręgosłupa, jamy brzusznej i miednicy małej, a także klatki piersiowej oraz szczęki. Do Centrum udać się można również na tomografię całego ciała po urazach wielonarządowych (tzw. trauma-scan).

Tomografia w Warszawie na NFZ

Ze względu na to, iż podczas badania tomografem komputerowym generowane są promienie rentgenowskie, nie można wybrać się na nie bez skierowania. Uwaga: stosownego dokumentu nie wystawi nam lekarz pierwszego kontaktu, a jedynie lekarz specjalista (np. neurolog), który posiada kontrakt z NFZ. Podejmie on także decyzję co do tego, czy badanie powinno być przeprowadzone z zastosowaniem środka kontrastującego.

Cena tomografii komputerowej w stolicy

Gabinet zabiegowy w DenticaNova Gabinet zabiegowy w DenticaNova

Cena tomografii komputerowej jest uzależniona od wielu czynników. Na ostateczny koszt wpływ ma m.in. rodzaj badanego obszaru, ewentualne podanie kontrastu oraz renoma danej placówki i znajdujący się w niej sprzęt. I tak, w Warszawie za tomografię zatok zapłacimy średnio 250 zł. Tomografia kręgosłupa szyjnego to już wydatek rzędu 300 zł, a tomografia nadgarstka - 350 zł. Dodatkowo płatny jest kontrast, którego podanie kosztuje zwykle od 100 do 200 zł.

Pacjenci szukali zabiegu tomografia komputerowa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat tomografia komputerowa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…