Tomografia komputerowa Wrocław

Zastanawiasz się, które wrocławskie placówki medyczne posiadają w swojej ofercie tomografię komputerową? Dowiesz się tego dzięki poniższej liście 1 dolnośląskich klinik. Sprawdź ceny poszczególnych badań i umów się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Wszystko to za pośrednictwem naszego portalu!

Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Tomografia komputerowa Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa we Wrocławiu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 400 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 450 zł (tomografia komputerowa jamy brzusznej).

Ile kosztuje tomografia komputerowa we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen tomografia komputerowa we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Tomografia komputerowa głowy
  Wrocław, Dominikański 3

  od 400 zł
  do 400 zł

 • Tomografia komputerowa zatok
  Wrocław, Dominikański 3

  od 400 zł
  do 400 zł

 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej
  Wrocław, Dominikański 3

  od 450 zł
  do 450 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

Tomografia komputerowa we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Tomografia komputerowa to badanie z dziedziny diagnostyki obrazowej. Umożliwia ono zobaczenie zachodzących w ludzkim ciele zmian wskutek działania promieni rentgenowskich. Badanie TK polega na wykonaniu kilku zdjęć przy użyciu specjalnej głowicy, która krąży wokół określonego obszaru ciała pacjenta. Dzięki temu, iż fotografie powstają na wielu różnych płaszczyznach, obraz jest dokładny i szczegółowy, a po jego cyfrowej obróbce badany obszar jest widoczny w technice 2D lub trójwymiarze.

Tomografia stomatologiczna

Jednym z wariantów tomografii jest TK stomatologiczna - niezbędna w przypadku przygotowywania do wszczepienia implantu zębowego, ale pomocna również w wielu innych przypadkach. Dzięki temu, że za pomocą tomografii można uzyskać niezwykle szczegółowe przekrojowe obrazy badanych obszarów, powszechnie korzysta się z niej w przypadku trudnego leczenia endodontycznego (kanałowego) czy w ramach diagnostyki chorób stawu skroniowo-żuchwowego. Badanie to stanowi również podstawę w planowaniu zabiegów z zakresu chirurgii szczękowej oraz periodontologii.

TK stomatologiczna może uwidocznić m.in.:

 • toczące się procesy zapalne
 • próchnicę
 • ubytki kostne
 • zatrzymane czy dodatkowe zęby

Gdzie na tomografię we Wrocławiu?

W położonej w Śródmieściu Akademii Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum można poddać się tomografii stomatologicznej. W ofercie placówki znajdują się także nowoczesne metody leczenia zębów (np. ICON - leczenie próchnicy bez borowania i bez znieczulenia), implanty, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, licówki oraz leczenie ortodontyczne. Współzałożycielami i jednocześnie głównymi lekarzami kliniką są lek. dent. Paweł Bernatek oraz lek. dent. Andrzej Warchlewski – specjaliści w zakresie implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

Tomografia komputerowa. Cena we Wrocławiu

Za TK stomatologiczną w stolicy Dolnego Śląska zapłacimy 300 zł. Po badaniu pacjent otrzymuję płytę CD z jego wynikami.

Pacjenci szukali zabiegu tomografia komputerowa w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat tomografia komputerowa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…