Tomografia komputerowa Katowice

Chcesz wykonać tomografię komputerową w Katowicach i szukasz odpowiedniej placówki do tego celu? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 3 pracowni diagnostycznych, które posiadają w swoich ofertach badania TK. Dowiedz się o nich więcej i zobacz cenniki, by wybrać najbardziej satysfakcjonującą Cię placówkę. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę!

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

Tomografia komputerowa Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa w Katowicach na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 320 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 510 zł (tomografia komputerowa jamy brzusznej).

Ile kosztuje tomografia komputerowa w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen tomografia komputerowa w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Tomografia komputerowa głowy
  Katowice, Francuska 46

  od 320 zł
  do 320 zł

  Tychy, Damrota 47A
  TK - Tomografia komputerowa głowy - od 420 zł TK - Tomografia komputerowa głowy - perfuzja mózgowa - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa głowy, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1920 zł

  od 420 zł
  do 420 zł

  Gliwice, Dworcowa 25
  Tomografia komputerowa głowy - perfuzja mózgowa - od 690 zł, Tomografia komputerowa głowy, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1920 zł

  od 420 zł
  do 420 zł

 • Tomografia komputerowa zatok
  Katowice, Francuska 46

  od 320 zł
  do 320 zł

  Tychy, Damrota 47A

  od 390 zł
  do 390 zł

  Gliwice, Dworcowa 25

  od 390 zł
  do 390 zł

 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej
  Katowice, Francuska 46

  od 400 zł
  do 400 zł

  Tychy, Damrota 47A
  TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - od 510 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja nerek - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja wątroby - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej Trójfazowa - od 510 zł

  od 510 zł
  do 510 zł

  Gliwice, Dworcowa 25
  Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja nerek - od 690 zł, Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja wątroby - od 690 zł, Tomografia komputerowa jamy brzusznej Trójfazowa - od 510 zł, Tomografia komputerowa wenografia jamy brzusznej - od 690 zł

  od 510 zł
  do 510 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

Tomografia komputerowa w Katowicach - gdzie najlepiej?

Tomografia komputerowa jest metodą diagnostyczną, w której za pomocą promieni rentgenowskich uzyskuje się wielowarstwowe przekroje ciała pacjenta. TK znalazła zastosowanie praktycznie we wszystkich dziedzinach medycyny. Na badanie TK skierować pacjenta może np. chirurg, lekarz chorób wewnętrznych czy neurolog, a także kardiolog, laryngolog oraz okulista. Samo badanie przeprowadza natomiast radiolog.

Gabinet zabiegowy w LUX MED Gliwice Gabinet zabiegowy w LUX MED Gliwice

Gdzie na tomografię komputerową w Katowicach?

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowego u kobiet i mężczyzn. Na liście badań, które można tu wykonać, znajdują się m.in.:

 • Tomografia komputerowa głowy
 • Tomografia komputerowa zatok
 • Tomografia komputerowa klatki piersiowej
 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej

W oddalonych od centrum Katowic o niecałe 40 km Żorach znajduje się Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl w 2018 roku, oferuje swoim pacjentom tomografię komputerową zatok, szczęki oraz żuchwy.

Pozostałe katowickie placówki

Na tomografię komputerową w Katowicach udać się można do Pracowni Diagnostyki Obrazowej Voxel. Placówka wyposażona jest w 16-rzędowy tomograf komputerowy firmy General Electric, który umożliwia przeprowadzenie dokładnej diagnostyki chorób układu nerwowego, mięśniowo-szkieletowego (w tym schorzeń kręgosłupa), układu oddechowego oraz pokarmowego. Działalność pracowni obejmuje ponadto badania angiograficzne TK, w tym angio TK tętnic mózgowych i szyjnych, aorty piersiowej, tętnic płucnych i aorty brzusznej, jak również tętnic nerkowych oraz biodrowych.

W Katowicach badania metodą tomografii komputerowej przeprowadzić można również w Pracowni Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego HELIMED. W ośrodku pacjenci mogą się poddać badaniu TK klatki piersiowej i śródpiersia, jamy brzusznej, miednicy, kręgosłupa oraz kończyny górnej lub dolnej. Oferta placówki obejmuje ponadto angiografię TK, kolonoskopię TK, perfuzję TK, bronchoskopię TK oraz enterografię TK.

W Katowicach badaniu tomografem można poddać się w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE. Placówka wyposażona jest w 16-rzędowy tomograf komputerowy, a udać się do niej można na TK głowy, przysadki mózgowej i oczodołów, a także obrazowanie TK ucha środkowego, zatok obocznych nosa z rekonstrukcją 3D oraz tkanek miękkich szyi. Oferta Centrum obejmuje ponadto obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego.

Tomografia komputerowa. Cena w Katowicach

Cena badania TK jest uzależniona od wybranego obszaru ciała, jak również tego, czy pacjentowi jest podawany kontrast. W Katowicach jest to zwykle od 180 do 400 zł.

Pacjenci szukali zabiegu tomografia komputerowa w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Więcej na temat tomografia komputerowa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…