Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Sosnowca. Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 1700 zł lub w Medestetic Gliwice w Gliwicach (31 km od Sosnowca) gdzie cena za blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wynosi 1000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 12 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 1700 zł, natomiast średni koszt to 916 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…