Przeszczep włosów FUE u mężczyzn Bielsko-Biała

MD Medmix hair clinic

Bielsko-Biała, ul. Gen. Józefa Kustronia 4
6,5 / 10  •  Dobra  •  36 opinii

Trochę za wcześnie żeby mówić o efektach, bo minęły dopiero dwa tygodnie a rezultaty będzie można zobaczyć dopiero po 6 miesiącach najwcześniej. Sam zabieg przeprowadzony był bardzo profesjonalnie. Najmniej przyjemnym momentem było wstrzykniecie znieczulenia. Sam przeszczep jest absolutnie bezbolesny. ~ Rafał (Przeszczep włosów FUE u mężczyzn)

  • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 5000 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów 150 zł

Inne placówki w pobliżu Bielska-Białej

Lekarze wykonujący przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów fue u mężczyzn w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,5 / 10
lek. Natalia Nowara-Lauritano

chirurg ogólny (w trakcie specjalizacji), specjalista chirurgii odtwórczej włosa i medycyny estetycznej

w MD Medmix hair clinic

8,7 / 10

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn Bielsko-Biała - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury przeszczep włosów FUE u mężczyzn w 4 placówkach w Bielsku-Białej. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Skin Laser Lubelscy - Katowice, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 3500 zł.

Ile kosztuje przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Bielsku-Białej?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Bielsko-Biała placówkach:

Posiadamy również ofertę w 8 innych miastach. Sprawdź ceny przeszczep włosów FUE u mężczyzn w innych miastach.

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Bielsku-Białej - gdzie najlepiej?

FUE (follicular units extraction) to metoda transplantacji włosów, która polega na pobraniu pojedynczych włosów (unitów) z obszaru dawczego, i ich przeszczepie podczas tej samej sesji. Zabieg polecany jest pacjentom preferującym krótkie włosy, a transplantacja tą metodą jest wykonywana u pacjentów pragnących uniknąć blizny w okolicy dawczej. W porównaniu do klasycznej metody STRIP (FUT), FUE nie uszkadza materiału, jest też zdecydowanie mniej inwazyjna, w związku z czym zapewnia szybszy proces gojenia i mniejsze blizny.

Nowoczesny sposób leczenia łysienia typu męskiego - technika FUE w Bielku-Białej

Jedyną sprawdzoną metodą leczenia łysienia, która zapewnia naturalne oraz trwałe efekty jest chirurgiczny zabieg transplantacji włosów. W Md Medmix Hair Clinic przeszczepy włosów przeprowadzają lekarze, specjalizujący się w chirurgii odtwórczej włosa. Stosowana w klinice metoda FUE wykorzystuje do zabiegów nowoczesne urządzenie CDD- VORTEX, opracowane przez dr Cole (Cole Instruments), które kontroluje głębokość pracy igły. Zastosowanie w trakcie zabiegu tego urządzenia zapobiega uszkodzeniom włosa podczas pobierania. Przeszczep włosów FUE w placówce stosowany jest zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, i tylko u tych osób, które posiadają dobre owłosienie w obszarze potylicy, która stanowi miejsce dawcze. Ilość potrzebnych graftów włosa oraz związany z tym koszt zabiegu, określane są podczas poprzedzającej transplantację włosów wizyty konsultacyjnej.

San-Med Hair Transplant to kolejna placówka w Bielsku-Białej, gdzie skorzystać można z profesjonalnych i nowoczesnych metod przeszczepu włosów. Przeszczep włosów FUE u mężczyzn to jedna z metod oferowanych w klinice oprócz m. in. FUT i BHT, której istotą jest pobranie poszczególnych jednostek włosa (unity) specjalnymi igłami o rozmiarach 0,75 -1 mm. To zapewnia minimalne uszkodzenie skóry oraz tkanek otaczających włosy, minimalizując tym samym widoczność blizn i uszkodzenie włosów, które nie przekracza 5-8%. O efekcie transplantacji metodą FUE decyduje jakość przeszczepianych włosów i ona również kwalifikuje pacjenta do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu przeszczep włosów fue u mężczyzn w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Żywiec, Oświęcim, Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Mysłowice, Jaworzno oraz Rybnik.

Więcej na temat przeszczep włosów FUE u mężczyzn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…