Przeszczep włosów FUE u mężczyzn Wrocław

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Walkę z łysieniem poprzez przeszczepianie włosów podejmowali już lekarze w XX wieku w latach powojennych. Przenoszono wtedy paski owłosionej skóry w miejsca, gdzie pacjent chciał uzupełnić włosy. Współcześnie medycyna wyróżnia kilka rodzajów transplantacji włosów. Jednym z nich jest FUE, czyli Follicular Unit Extraction. Chirurg plastyczny pobiera mieszki włosowe i wszczepia je w wybraną przez pacjenta okolicę. Zabieg jest dedykowany przede wszystkim dla mężczyzn, cierpiących na łysienie androgenowe, może być także stosowanyw miejscach blizn czy łysienia z powodu stanów zapalnych skóry.

Przeszczep włosów FUE we Wrocławiu - gdzie udać się na zabieg

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn to zabieg oferowany we Wrocławiu przez lek. med. Marwana Saifi, amerykańskiego chirurga ogólnego, który jest specjalistą w przeszczepianiu włosów - posiada amerykański certyfikat ABHRS (Diplomate of the American Board of Hair Restoration Surgery), a także jest członkiem ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery). Transplantacją włosów metodą FUE zajmuje się od 1995 roku. Na swoim koncie zawodowym posiada liczne certyfikaty, potwierdzające jego wysokie kwalifikacje i umiejętności w zabiegach transplantacji włosów oraz zabiegach chirurgii plastycznej, m.in. dyplom z udziału w 18. kongresie ISHRS (w Bostonie w USA, w 2010 roku). Doświadczenie zawodowe zdobywał także w Niemczech, Brazylii i Indiach.

Pacjent, chcący wyleczyć łysienie, może we Wrocławiu udać się do Prestige Clinic, gdzie w uzupełnianiu włosów stosuje się metodę FUE. Oferta placówki skierowana jest nie tylko do mężczyzn, ale również do kobiet. Ponadto z innych proponowanych tutaj zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej można wymienić: odsysanie i przeszczep tłuszczu w wybrane okolice twarzy lub ciała, liposukcję (np. brzucha lub podbródka - laserowa lub ultradźwiękowa) oraz plastykę brzucha, nosa czy powiek.

Kolejnym miejscem, w którym we Wrocławiu mężczyzna może poddać się transplantacji włosów metodą Follicular Unit Extraction, jest Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej dr Andrzeja Bieńka, który tą techniką leczy nie tylko łysienie typu męskiego, ale również typu żeńskiego, może także pokryć blizny, powstałe na skutek zabiegów plastycznych i oparzeń czy blizny pourazowe. Ponadto może zamaskować przeszczepami wysoką linię włosów, uzupełnić brak brwi lub zagęści je w przypadku ich przerzedzenia.

Pacjenci szukali zabiegu przeszczep włosów fue u mężczyzn w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat przeszczep włosów FUE u mężczyzn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…