Przeszczep włosów FUE u mężczyzn Warszawa

Lekarze wykonujący przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów fue u mężczyzn w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Sławomir Pietuszko

chirurg ogólny

w Medical Hair

10 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
lek. Artur Kierach

lekarz

w Kierach Medical Clinic

9,3 / 10
lek. Wojciech Chromiński

chirurg ogólny

w Medical Hair

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury przeszczep włosów FUE u mężczyzn w 8 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Klinika OT.CO - Bielany, najwyższa to 10000 zł, natomiast średni koszt to 5925 zł.

Ile kosztuje przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi przeszczep włosów FUE u mężczyzn w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 8 innych miastach. Sprawdź ceny przeszczep włosów FUE u mężczyzn w innych miastach.

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn w Warszawie - gdzie najlepiej?

Wskazaniem do przeszczepu włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction) jest nadmierna utrata włosów. Najczęściej wykonywany jest on u mężczyzn, zmagających się z łysieniem androgennym (chorobą genetyczną). Metoda znajduje również zastosowanie w uzupełnianiu ubytków brwi i wąsów. Wśród jej głównych zalet wymienia się szczególnie brak konieczności zakładania szwów chirurgicznych (w przeciwieństwie do metody STRIP). W czasie zabiegu przeszczepiane są wszystkie niezbędne struktury włosa. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwać może nawet do 12 godzin. Pacjent może opuścić klinikę zaraz po zabiegu. Pierwsze włosy zaczynają rosnąć już po około 3 miesiącach od operacji. Czas rekonwalescencji jest krótki - okolica dawcza goi się już po około 7 dniach.

Transplantacja włosów FUE u mężczyzn w Warszawie – gdzie można udać się na zabieg

Przeszczep włosów metodą FUE w Warszawie wykonać może dr n. med. Sławomir Pietuszko, specjalista chirurg ogólny. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów i specjalizuje się w leczeniu łysienia poprzez przeszczepy włosów. Jako pierwszy w kraju przeprowadził transplantację włosów metodą FUE. Jego oferta obejmuje również przeszczep włosów metodą STRIP.

W Warszawie na przeszczep włosów metodą FUE udać się można również do lek. med. Juliusza Prandeckiego, lekarza chorób wewnętrznych i anestezjologa. Doświadczenie w zakresie przeszczepów włosów zdobywał w ośrodku prowadzonym przez dr Ryszarda Shiella w Melbourne. Operacje transplantologii włosów wykonuje od 1991 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Przeszczepy włosów wykonuje zarówno metodą FUE, jak i STRIP, która polega na pobraniu paska owłosionej skóry, zszyciu operowanego obszaru szwem ciągłym, podzieleniu materiału na mikroskopijnej wielkości przeszczepy zespołów mieszkowych i umieszczeniu ich na obszarze bez włosów.

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn jest możliwy do przeprowadzenia także w Klinice Medical Hair & Esthetic. Placówka funkcjonuje od 1995 roku, kiedy to zaczęto w niej przeszczepiać pojedyncze mieszki włosowe (pierwszy raz w Polsce). Jest to także pierwsza Klinika w kraju, w której ofercie pojawiła się metoda FUE. Od 2010 roku w placówce przeszczepy włosów metodą FUE odbywają się przy wykorzystaniu urządzenia FUE EXTRACTOR, które naśladuje ruch ludzkiej ręki i pozwala na mechaniczny sposób pobrania włosów. Oferta ośrodka obejmuje również przeszczepy włosów metodą STRIP.

Pacjenci szukali zabiegu przeszczep włosów fue u mężczyzn w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat przeszczep włosów FUE u mężczyzn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…