NOVA Stomatologia

 • Wnętrza, wystrój NOVA Stomatologia
 • Recepcja, poczekalnia NOVA Stomatologia
 • Gabinet zabiegowy NOVA Stomatologia
 • Wygląd zewnętrzny NOVA Stomatologia
 • Kadra NOVA Stomatologia
 • Kadra NOVA Stomatologia
 • Gabinet konsultacyjny NOVA Stomatologia
 • Gabinet zabiegowy NOVA Stomatologia
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi NOVA Stomatologia
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi NOVA Stomatologia
 • Pacjenci NOVA Stomatologia
Kraków, ul. Kobierzyńska 183
 • Konsultacja stomatologiczna
 • Konsultacja stomatologiczna dziecięca • 50 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

NOVA Stomatologia to klinika stomatologiczna oferująca nowoczesną diagnostykę i bezbolesne leczenie. Stosujemy uczciwą politykę finansową – pacjent już na wstępie jest informowany o kosztach proponowanych zabiegów, które pozostają stałe od momentu rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Wsłuchujemy się w potrzeby pacjentów, jesteśmy nastawieni na dialog, a leczenie zawsze dostosowujemy indywidualnie do pacjenta. Praca jest przede wszystkim naszą największą pasją, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy z sercem i z uśmiechem, wykorzystując dostępną współcześnie wiedzę i nowoczesne techniki leczenia stomatologicznego.

Pracujemy bez pośpiechu, cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, zadawane zarówno przez tych małych pacjentów, jak i tych nieco większych. Posiadamy szerokie doświadczenie w leczeniu dzieci, wizyta przebiega w taki sposób, aby nie zrazić najmłodszych pacjentów do stomatologa, a każdy z maluchów wychodzi z gabinetu uśmiechnięty. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pacjentom wysokiego komfortu, dlatego wykorzystujemy szereg metod znieczulających, aby ból w trakcie zabiegu był nieodczuwalny.

Oferta kliniki obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Niezwykle istotne jest, aby pacjent przed, podczas i po zabiegu widział to, co my, dlatego stosujemy kamery wewnątrzustne, które wykonują zdjęcia będące podstawą do udanego dialogu z pacjentem. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale także profilaktyką próchnicy i innych chorób jamy ustnej. Wykorzystywane przez nas materiały są trwałe, co zapewnia komfort ich użytkowania i sprawia, że pacjenci cieszą się zdrowym, estetycznie wyglądającym zębem przez długi czas. Rozbudowane poczucie estetyki sprawia, że w trakcie wykonywania zabiegu skupiamy się równocześnie na funkcjonalności leczonego zęba, jak i jego dobrym wyglądzie.

Do oferty należy leczenie kanałowe. O sukcesie leczenia endodontycznego decyduje precyzja i dokładność, dlatego aby niczego nie przeoczyć używamy specjalistycznego mikroskopu i lup powiększających. Aparatura umożliwia dotarcie do cienkich czy zakrzywionych kanałów, które byłyby niemożliwe do opracowania podczas tradycyjnego leczenia.

Świadczymy usługi w zakresie protetyki stomatologicznej. Uzupełniamy ubytki pojedyncze i mnogie, przywracając uzębieniu jego pełną funkcjonalność i estetyczny wygląd. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania protetyczne, współpracujemy ze sprawdzonym laboratorium, które wykonuje między innymi korony, mosty, licówki czy protezy. Łączymy wysoki standard pracy z przystępnymi cenami.

W ofercie kliniki znajdują się świadczenia z zakresu periodontologii, czyli dziedziny stomatologii zajmującej się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Do kliniki zgłaszają się pacjenci cierpiący z powodu odsłonięcia szyjek zębowych, chwiejności zębów czy krwawień z dziąsła.

Serdecznie zapraszamy pacjentów do nowoczesnej kliniki stomatologicznej NOVA Stomatologia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika dysponuje wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym i zabiegowym. Przy projektowaniu i wyposażaniu gabinetu kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem i komfortem pacjentów, dlatego wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo i zwiększą skuteczność proponowanego leczenia. Standardowo przed, w trakcie i po zabiegu wykorzystujemy kamery wewnątrzustne, które pozwalają uwidocznić pacjentowi zmiany próchnicze i inne, co stanowi podstawę do rozmowy o metodach leczenia. W trakcie leczenia kanałowego stosujemy powiększające lupy i mikroskop, co stwarza warunki do przeprowadzenia skutecznego leczenia nawet w najtrudniejszych przypadkach klinicznych.


Udogodnienia dla pacjentów

Zapewniamy pacjentom komfort przed, w trakcie i po wizycie. NOVA Stomatologia to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, wykwalifikowani specjaliści czy przestronne, luksusowo wyposażone gabinety. To także:

 • Przezroczysta polityka finansowa – o kosztach leczenia pacjent zostaje poinformowany jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Koszty pozostają niezmienne.
 • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.
 • Bezpłatny parking – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy znajdujący się bezpośrednio przy budynku parking.
 • Dojazd komunikacją miejską – w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
 • Przyjazna atmosfera – gwarantujemy miłą i serdeczną atmosferę.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w NOVA Stomatologia w Krakowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja stomatologiczna
  Konsultacja stomatologiczna dziecięca
  Wizyta adaptacyjna
  50
 • Stomatologia


Zespół

Klinika NOVA Stomatologia została powołana do życia przez wysokiej klasy specjalistę lek. dent. Natalię Prysyazhną, która do współpracy zaprosiła lekarza o ponadprzeciętnych kwalifikacjach interpersonalnych dr n. med. Adama Dąbrowskiego. Rozpoczęcie działalności kliniki było wynikiem wieloletniego doświadczenia i chęci zapewniania pacjentom opieki na wysokim poziomie. Jesteśmy zgranym zespołem, który w pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą w trakcie wielu lat pracy, a także w ramach szkoleń, kursów i konferencji. Nie ustajemy w poszerzaniu umiejętności, dlatego często bierzemy udział w różnego rodzaju spotkaniach naukowych.

Lek. dent. Natalia Prysyazhna jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankowsku. Ukończyła studia w 2005 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Staż podyplomowy odbyła we Lwowie oraz ... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Lek. dent. Olga Szymeczko jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jegiellońskiego w Krakowie. Od 2003 roku przyjmuje pacjentów, kierując szczególnie zainteresowania w stronę endodoncji. Stale poszerza swoją wie... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 20:00)

Adres placówki

NOVA Stomatologia
ul. Kobierzyńska 183
30-382 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-20:00
 • wtorek10:00-20:00
 • środa10:00-20:00
 • czwartek10:00-20:00
 • piątek10:00-20:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Klinika zlokalizowana jest w dzielnicy Krakowa Kobierzyn. Od Dworca PKP Kraków Główny dzieli nas dystans 9,5 km, natomiast lotnisko Kraków-Balice znajduje się w odległości 14,5 km. Z centrum miasta dotrą Państwo do nas bez problemu komunikacją miejską.


Najczęstsze pytania o placówkę NOVA Stomatologia

 • Jakie usługi oferuje NOVA Stomatologia w Krakowie?

  Placówka NOVA Stomatologia z Krakowa posiada w cenniku usług 64 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z NOVA Stomatologia?

  NOVA Stomatologia znajduje się w Krakowie, Kraków, ul. Kobierzyńska 183. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 47 92

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka NOVA Stomatologia?

  Placówka NOVA Stomatologia z Krakowa otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 20:00, we wtorki od 10:00 do 20:00, w środy od 10:00 do 20:00, w czwartki od 10:00 do 20:00, a w piątki od 10:00 do 20:00. W weekend placówka jest zamknięta.