Zwężanie pochwy laserem Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą zwężanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Gliwic. Zwężanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (24 km od Gliwic) w cenie 1000 zł lub w TOP CLINIC DER-MED w Katowicach (25 km od Gliwic) gdzie cena za zwężanie pochwy laserem wynosi 1490 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Zwężanie pochwy laserem najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 4 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w EsteDerm, najwyższa to 1490 zł, natomiast średni koszt to 1173 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem najbliżej Gliwic:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Zabieg zwężenia pochwy to nieinwazyjna procedura, która wykorzystuje różne technologie (Er:Yag, laser frakcyjny MonaLisa Touch) i polega na fototermicznym obkurczaniu śluzówki w obszarze wejścia do pochwy i w jej kanale. Termiczne oddziaływanie na włókna kolagenowe doprowadza do ich skrócenia, a w efekcie - do remodelingu i neokolagenezy. Dzięki temu następuje poprawa elastyczności ścianek pochwy, zwężenie tkanki oraz redukcja zespołu luźnej pochwy, która jest także podstawowym wskazaniem do zabiegu.

Obkurczanie pochwy laserem – zabiegi w Gliwicach

We współpracy z Kliniką Ginekologii Estetycznej Gyncentrum w Katowicach, problemy intymne w Gliwicach leczą specjaliści Serafin Clinic, oferując wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Korekcje pochwy obejmują naprawę poporodowych uszkodzeń krocza, laserową rewitalizację i obkurczanie pochwy oraz lifting pochwy laserem frakcjonowanym MonaLisa Touch. Procedurę rejuwenacji pochwy mogą uzupełniać wykonywane tu również zabiegi hymenoplastyki – odtworzenia błony dziewiczej, oraz zabiegi z osoczem bogatopłytkowym i mezoterapia w celu rewitalizacja okolic intymnych.

Ginekologia plastyczna jest specjalizacją dr n. med. Bartosza Kniażewskiego. Specjalista ginekolog-położnik posiada kwalifikacje w zakresie chirurgii estetycznej zewnętrznych narządów płciowych oraz ginekologii plastycznej, wykonując m. in. pomniejszenie średnicy wejścia do pochwy, plastykę śluzówki przedsionka pochwy oraz przedniej i tylnej ściany pochwy. Certyfikowany m.in. z użycia lasera CO2 w ginekologii estetycznej, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Zwężenie pochwy laserem to również propozycje NZOZ Centrum Medyczne Graniczna w Katowicach, gdzie realizowana jest procedura laserowego obkurczania pochwy – Intimalase. Zespół luźnej pochwy leczony jest tu laserem Fotona z kontrolą zwrotną impulsu (EFC) i opatentowanym rozwiązaniem, jakim jest zmienny kwadratowy impuls energii (VSP), co zwiększa efektywność wiązki i skuteczność procedury. Zabiegi dedykowane są kobietom po kilku ciążach oraz pozbawionym satysfakcji z życia seksualnego. Jako Śląskie Centrum Nietrzymania Moczu, placówka wyspecjalizowała się także w laserowych zabiegach leczenia inkontynencji, a konsultacje w obydwu przypadkach są bezpłatne.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…