O specjaliście

W 1980 roku Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, uzyskując dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, którą otrzymał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 1984 roku. Od tego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

W 1993 roku założył własną firmę zajmującą się wprowadzaniem na polski rynek nowych technologii z zakresu endodoncji, mikrochirurgii i implantologii. Aktywnie działa na łamach internetu, propagując specjalistyczną wiedzę z dziedziny stomatologii i sprzyjając wymianie doświadczeń i wiedzy wśród specjalistów. Jest założycielem i administratorem Internetowej Listy Dyskusyjnej dotyczącej implantologii i specjalistycznego vortalu dla endodontów. Udziela również porad w zakresie endodoncji na łamach portalu stomatologicznego.

Lek. dent. Jerzy Zbożeń zajmuje się także organizacją szkoleń z zakresu endodoncji, chirurgii i implantologii. Wchodzi w skład komitetów redakcyjnych czasopism stomatologicznych Endodoncja.pl i E-Dentoico. Jest członkiem licznych stowarzyszeń implantologicznych. Pełni także funkcje Prezesa Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i skarbnika Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. Zbożeń

Lekarz dentysta Jerzy Zbożeń świadczy usługi z zakresu chirurgii implantologicznej.  Zajmuje się wszczepianiem implantów, wykorzystując w trakcie zabiegów najnowocześniejszy sprzęt i swoje wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Udziela konsultacji i przyjmuje pacjentów wymagających leczenia endodontycznego oraz poddania się zabiegom z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. dent. Jerzy Zbożeń, wraz z cennikiem usług.

VIDENTAL Klinika Stomatologiczna, Gliwice

VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Gliwice, ul. Kurpiowska 1
9,2 / 10   •   Znakomita   •  76 opinii
lek. dent. Jerzy Zbożeń
lek. dent. Jerzy Zbożeń
Umów wizytę w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna:
 • Konsultacje

  Konsultacja endodontyczna
  160
  Konsultacja implantologiczna
  160
  Konsultacja stomatologiczna
  Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
 • Stomatologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…