Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący leczenie niepłodności w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa leczenie niepłodności w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Leczenie niepłodności Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie niepłodności w Gliwicach na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG monitorowanie owulacji w leczeniu niepłodności natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 1400 zł (inseminacja domaciczna nasieniem partnera AIH).

Ile kosztuje leczenie niepłodności w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie niepłodności w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie niepłodności w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie niepłodności w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie niepłodności w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat leczenie niepłodności

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…