Operacja i leczenie migdałków Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie migdałków, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Operacje i leczenie migdałków można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 6000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (29 km od Gliwic) gdzie cena za operacje i leczenie migdałków wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie migdałków najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie migdałków najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za usunięcie trzeciego migdałka (gardłowego) chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 6000 zł (usunięcie migdałków podniebiennych chirurgicznie).

Ile kosztuje operacje i leczenie migdałków w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie migdałków najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie migdałków najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie migdałków w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie migdałków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…