Leczenie endometriozy Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 3000 zł lub w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach (30 km od Gliwic) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 5000 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje endometriozy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…