Leczenie endometriozy Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 3000 zł lub w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach (30 km od Gliwic) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 1000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 5000 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…