Operacja plastyczna brzucha Gliwice

Inne placówki w pobliżu Gliwic

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159 (22 km od Gliwic)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  451 opinii

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka brzucha od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,1 / 10

Plastyka brzucha Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 4 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 5000 zł w AVIMED, najwyższa to 20000 zł, natomiast średni koszt to 14750 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W trakcie operacji plastycznej brzucha, zwanej także abdominoplastyką, chirurg plastyk usuwa nadmiar fałdów skórnych oraz zgromadzonej tu tkanki tłuszczowej. W tym celu przeprowadza nacięcie wokół pępka oraz cięcie w kształcie litery W od jednego biodra do drugiego. Po usunięciu zbędnych płatów skóry i tłuszczu napina pozostałą skórę i naciąga ją odpowiednio. Niekiedy także modeluje mięśnie proste brzucha w celu podkreślenia talii.

Modelowamie brzuch u gliwickich chirurgów plastycznych

Na plastykę powłok brzusznych można udać się do przyjmującj w Gliwicach lek. med. Teresy Barnat-Wiśniewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1980 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1991 roku), posiadającej doświadczenie z przeprowadzania operacji plastycznych, zdobyte na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu w Siemianowicach Śląskich. Oprócz plastyki brzucha wykonuje także inne operacje modelujące ciało, w tym operacje powiększania piersi.

Plastyka brzucha oferowana jest również przez lek. med. Danutę Pawlik-Knapik, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 2002 roku), przyjmującą swoich pacjentów w Gabinecie Chirurgii Plastycznej w Gliwicach. Doświadczenie z operacji powłok brzucha i innych zabiegów plastycznych zdobywała przez wiele lat na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Św. Kamila w Tarnowskich Górach (lata 1996-2008). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wśród przeprowadzanych przez nią zabiegów można wymienić nie tylko plastykę brzucha, ale także podniesienie skóry ud i ramion, podniesienie pośladków oraz zabiegi korekcyjne na piersiach, w tym podniesienie, zmniejszenie i powiększenie piersi.

Plastykę powłok brzucha wykonuje także lek. med. Marek Paul, chirurg plastyczny (specjalizacja od 2013 roku), przeprowadzający takie operacje w gabinecie na terenie Bytomia (23 km od Gliwic). Podczas wykonywanych operacji plastycznych brzucha i innych części ciała wykorzystuje wiedzę zdobytą na zagranicznych stażach i szkoleniach, np. na Oddziale Chirurgii Plastycznej Univ-Klinikum Plastische Chirurgie w Graz (w Austrii) oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej Beth Israel Deaconess Medical Center Szpitala Uniwersytetu Harvard w Bostonie (Stany Zjednoczone). Wykonuje on samą plastykę brzucha oraz plastykę brzucha z zabiegiem odsysania tłuszczu.

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…