Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący USG ortopedyczne w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach.

dr n. med. Jarosław Maczuch

diagnosta obrazowy, radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Patrycja Nowak

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Viktorija Kraskovska

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Marek Syguda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Iwona Spindel-Samek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Jarosław Skupiński

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Przemysław Besser

gastrolog, hepatolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Poliklinika Doktora Bessera

USG ortopedyczne Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne w Gliwicach na podstawie cenników z 17 placówek. Najniższa cena to 140 zł za USG stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 269 zł (USG stawu barkowego).

Ile kosztuje USG ortopedyczne w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne w Gliwicach - gdzie najlepiej?

USG narządu ruchu, czyli USG ortopedyczne jest badaniem, które wykorzystywane jest w diagnostyce chorób z zakresu układu mięśniowo-szkieletowego. Pozwala ono na uwidocznienie wielu istotnych elementów tego układu, takich jak ścięgna, brzuśce mięśni i więzadła, pozwala także zdiagnozować także różnego rodzaju zmiany patologiczne (zbiorniki płynu czy guzy tkanek miękkich). Dzięki wykonaniu USG narządów ruchu widoczne stają się także powierzchnie stawowe, wolne ciała w jamach stawowych oraz okoliczne węzły chłonne. Badanie USG wykonuje lekarz specjalista radiolog lub ortopeda. 

Placówki medyczne, w których wykonać można USG ortopedyczne w Gliwicach

Centrum Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Gliwicach to placówka medyczna, w której wykonać można różnego rodzaju badania diagnostyczne (USG, RTG, mammografię). Z zakresu badań ultrasonograficznych wykonywane są tu m.in. USG ortopedyczne, stawów biodrowych u niemowląt, narządów wewnętrznych i prostaty, prowadzona jest także diagnostyka ultrasonograficzna jąder, tarczycy, gruczołów piersiowych, ślinianek oraz węzłów chłonnych. Przy wykonywaniu badań ultrasonograficznych w ośrodku stosowany jest sprzęt LOGIQ 3 oraz LOGIQ F6.

Lek. med. Magdalena Serafin jest lekarzem specjalistą w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej z Gliwic, która w swojej ofercie również ma badanie USG ortopedyczne. Odbyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zabrzu. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje badania ultrasonograficzne ortopedyczne w zakresie stawów kolanowych, barkowych i łokciowych, a także dołów podkolanowych, ścięgna Achillesa i stawów biodrowych u niemowląt, prowadzi też diagnostykę USG prostaty, jąder, tarczycy i gruczołów piersiowych, a także ślinianek, węzłów chłonnych oraz narządów wewnętrznych.

Przychodnia Ortopedyczna w Gliwicach to ośrodek medyczny, w którym świadczone są usługi z zakresu diagnostyki i leczenia narządów ruchu. W ramach działania Przychodni Ortopedycznej funkcjonuje gabinet USG, w którym wykonać można badania ultrasonograficzne stawów kolanowych, ścięgien kończyn górnych i dolnych, stawów barkowych i łokciowych a także stawów biodrowych u niemowląt. Gabinet USG wyposażony jest w ultrasonograf LOGIC 100 pro s/n z głowicą L76.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…