Odmładzanie pochwy laserem Gliwice

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Odmładzanie pochwy laserem Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 9 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w EsteDerm, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1356 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Małoinwazyjny zabieg odmładzania pochwy z użyciem lasera jest wskazany pacjentkom, które borykają się z problemem luźnej pochwy, wywołanym porodem lub okresem menopauzy. Zabieg ponadto poprawia jakość doznań seksualnych i stanowi profilaktykę wysiłkowego nietrzymania moczu. Procedura polega na rozgrzaniu znajdującego się w tkankach kanału pochwy kolagenu, doprowadzając za pośrednictwem laserowej wiązki do obkurczenia jego włókien oraz okolicznych tkanek, zwiększając tym samym ich napięcie i elastyczność. Proces ten nosi nazwę fototermicznego, nieablacyjnego obkurczania pochwy.

Laserowe odmładzanie pochwy – zabiegi w Gliwicach

Położnictwo i ginekologia, ginekologia onkologiczna oraz estetyczna to oferta Gabinetu Medycyny Estetycznej i Ginekologii Dag-Med. W celu poprawy wyglądu oraz polepszenie funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych placówka oferuje laserowe zabiegi odmładzania pochwy, plastyki przedsionka pochwy i krocza oraz wybielania warg sromowych. Procedury laserowe obejmują również ginekologię zabiegową, np. laserowe usuwanie nadżerki oraz laserowe usuwanie zmian sromu. Poza laserem, procedury odmładzające srom przeprowadzane są tu z użyciem preparatu Desirial.

Odmładzanie pochwy laserem frakcyjnym Beladona przeprowadzają specjaliści Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed w Rybniku (25 km od Gliwic). Zabieg z zakresu chirurgii estetycznej wewnętrznych oraz zewnętrznych części intymnych kobiety zmniejsza nachylenie pochwy, ujędrnia i odmładza ją oraz poprawia jakość życia seksualnego. Procedura jest jedną z wielu oferowanych w placówce i obejmuje m.in. zabiegi plastyki sromu i krocza, usuwania kłykcin pochwy i sromu, a także leczenia zabiegowego.

Terapię zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) z użyciem laser MonaLisa Touch realizuje lek. med. Dawid Serafin, specjalista gienkologii i położnictwa. Swoje kwalifikacje kształtował w trakcie licznych szkoleń i konferencji z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej oraz w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w laserowej ginekologii estetycznej oraz w zabiegach wypełnienia i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasów hialuronowych. Dr Serafin jest ponadto trenerem Neauvia Organic w zakresie wykorzystania w ginekologii estetycznej linii produktów na bazie kwasu hialuronowego.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…