Leczenie otyłości Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie otyłości, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Gliwic. Leczenie otyłości można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (25 km od Gliwic) w cenie 23900 zł lub w INTER-MED w Będzinie (32 km od Gliwic) gdzie cena za leczenie otyłości wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (25 km od Gliwic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  414 opinii
 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch od 23900 zł
 • Laparoskopowe leczenie otyłości 6500 zł
 • Chirurgiczne leczenie otyłości 15750 zł
 • Resekcja żołądka laparoskopowo 21500 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

O przebiegu endoskopowej plastyki żołądka Overstitch; wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu, jaki o wielu innych szczegółach z nim związanych opowie specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej dr Zbigniew Mazan.

zobacz film o zabiegu »
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Operacja bariatryczna, czyli operacja zmniejszenia żołądka, to chirurgiczne leczenie otyłości. Dla wielu osób otyłych to szansa na nową jakość życia, które jest dłuższe i zdrowsze. Operacja bariatryczna działa przyczynowo i jest zabiegiem ratującym życie. Pozwala nie tylko na utratę wagi, lecz także zmniejszyć ryzyko chorób związanych z otyłością, takich jak nadciśnienie czy cukrzyca. - mówi dr n. med. Grzegorz Kowalski z Kliniki Chirurgii Mazan.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja chirurgiczna 200 zł

INTER-MED

Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14 (32 km od Gliwic)
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  1763 opinii
 • Resekcja żołądka laparoskopowo 21500 zł
 • Plikacja żołądka 15000 zł
 • Założenie opaski żołądkowej 17000 zł
 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryc... 22500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 250 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Leczenie otyłości najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie otyłości najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 7900 zł za leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 23900 zł (endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch).

Ile kosztuje leczenie otyłości w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie otyłości najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie otyłości najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo
  Katowice, Brzozowa 54(25 km od Gliwic)
  laparoskopowa rękawowa resekcja żołądka + usunięcie opaski żołądkowej (+ klej) - 26 400 zł

  21500 zł

  Będzin, Ignacego Krasickiego 14(32 km od Gliwic)

  21500 zł

 • Założenie regulowanej opaski żołądkowej laparoskopowo
  Będzin, Ignacego Krasickiego 14(32 km od Gliwic)

  17000 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera
  Katowice, Brzozowa 54(25 km od Gliwic)
  Znieczulenie ogólne (sedacja):6 miesięcy – 8 700 zł 12 miesięcy – 9 700 zł

  od 9700 zł
  do 10700 zł

  Katowice, DL PIANO Segment C, Wrocławska 54(25 km od Gliwic)
  Balon Orbera (balon żołądkowy) - 6 miesięcy w znieczuleniu ogólnym - 8900 zł Balon Orbera (balon żołądkowy) - 12 miesięcy w znieczuleniu ogólnym - 9800 zł Usunięcie balonu - 2800 zł Promocja dla pacjentów, którzy zapiszą się w miesiącu czerwcu na zabiegi: Balon Orbera (balon żołądkowy) - 6 miesięcy w znieczuleniu ogólnym - 7900 zł Balon Orbera (balon żołądkowy) - 12 miesięcy w znieczuleniu ogólnym - 8900 zł

  od 7900 zł
  do 7900 zł

 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny
  Katowice, Brzozowa 54(25 km od Gliwic)

  21500 zł

  Będzin, Ignacego Krasickiego 14(32 km od Gliwic)
  Mini gastric bypass

  22500 zł

 • Plikacja żołądka
  Katowice, Brzozowa 54(25 km od Gliwic)

  15750 zł

  Będzin, Ignacego Krasickiego 14(32 km od Gliwic)

  15000 zł

 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch
  Katowice, Brzozowa 54(25 km od Gliwic)
  Dr. Sebastian Kwiatek

  od 23900 zł
  do 23900 zł

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie otyłości w innych miastach.

Leczenie otyłości w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w INTER-MED Gabinet zabiegowy w INTER-MED

Otyłość to przede wszystkim poważny problem zdrowotny. Niestety, zmagają się z nim nie tylko osoby dorosłe, ale coraz częściej dzieci i młodzież (co w negatywny sposób odbija się na ich rozwoju psychofizycznym oraz często prowadzi do wielu kłopotów zdrowotnych już w życiu dorosłym). W związku z powyższym stale rozwija się zakres sposobów na zmniejszanie masy ciała. Początkowo leczenie przybiera formę zachowawczą, która obejmuje zmianę nawyków żywieniowych, zwiększoną aktywność fizyczną oraz farmakoterapię. W przypadku, gdy nie przynosi to oczekiwanych rezultatów, rozwiązanie może stanowić implantacja balonu żołądkowego (nieoperacyjna metoda leczenia otyłości). W leczeniu otyłości swoje miejsce znajdują także zabiegi chirurgiczne (np. resekcja rękawowa żołądka, wyłączenie żołądkowe z użyciem bypassu gastrycznego, opasanie żołądka opaską, wyłączenie żółciowo-trzustkowe z przełączeniem dwunastniczym).

Zachowawcze i chirurgiczne leczenie otyłości w Gliwicach

W Nieborowicach, które znajdują się około 8 kilometrów od Gliwic, osobom otyłym pomaga dr n. med. Wojciech Żurawiński, specjalista chirurg ogólny i naczyniowy. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Bariatrycznej i Medycyny Ratunkowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorych z otyłością olbrzymią. Udać się do niego można na implantację zarówno balonu żołądkowego Orbera, jak i BIB System. Jego oferta obejmuje także usunięcie balonu metodą endoskopową.

Na leczenie otyłości w Siemianowicach Śląskich, które znajdują się około 26 kilometrów od Gliwic, udać się można do Szpitala Nefrolux. W placówce świadczona jest cala gama usług z zakresu chirurgii bariatrycznej: pacjenci poddać się w niej mogą operacji wszczepienia bypassu żołądkowego (najczęściej wykonywany zabieg bariatryczny), w ośrodku przeprowadzić można także rękawową resekcję żołądka sposobem laparoskopowym, jak i przez laparotomię. Oferta Szpitala obejmuje ponadto wyłączenie dwunastniczo-czcze.

W Katowicach, które znajdują się około 25 kilometrów od Gliwic, osoby otyłe szukać pomocy mogą w Klinice Chirurgii Mazan. W placówce wykonać można rękawową resekcję żołądka metodą laparoskopową, oferta ośrodka w tym zakresie obejmuje także leczenie otyłości regulowaną opaską żołądkową. Po zakończeniu leczenia pacjenci do Kliniki udać się mogą na plastykę powłok brzusznych, plastykę ud oraz liposukcję (m.in. brzucha, ud, bioder).

 

Więcej na temat leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…