Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (24 km od Gliwic) w cenie 3700 zł lub w Centrum Medyczne Vivomed w Sosnowcu (32 km od Gliwic) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 1200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9(32 km od Gliwic)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  470 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Vivomed, najwyższa to 3700 zł, natomiast średni koszt to 2450 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Gliwic:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…