Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa modelowanie sylwetki w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Marek Klar

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Gabinet Lekarski Marek Klar

9,4 / 10
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

9,3 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gliwicach na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za plastyka brody natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 25000 zł (powiększanie pośladków implantami).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…